Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GretaBe

Odtwarzacz MP3 - ile sie zmiesci na 128 Mb?

Polecane posty

Chciałabym kupić sobie odtwarzacz MP3 i zastanawiam się jaka pojemność jest optymalna. Ile mieści się wam mp3 na waszych odtwarzaczach? Poradzicie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkatułka
Zainwestuj wiecej pieniedzy i kup pojemniejszy,bo na takim z 16 piosenek sie miesci,w zaleznosci od ich rozmiaru. Nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 128MB to stanowczo za malo
najlepiej kupic 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście strasznie mało.... czyli na takim 512 Mb zmieści się....4 razy więcej, tak? tylko na 128 wchodzi 16 czy 30 piosenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zastanawiam się czy kupić markowy o mniejszej pojemności, czy większa pojemność, ale bez marki...jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompletnie sie nie znacie :D Na 128 MB wejdzie ponad 64 piosenki w formacie wma przy jakosci 64 kb/s. Dla niewtajemniczonych: teoretycznie jest to gorsza jakosc niz standardowa mp3 128 kb/s ale na takim odtwarzaczu nie slychac różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednio piosenka ma ok.4MB
wiec 120MB : 4 = 30. odp. wejdzie ci okolo. 30 piosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pierwsza
ja mysle ze 256 jest wystarczajacy. zmieszci sie ok.60 utworow a wiecej chyba nie potrzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze postawilaś Natia :) Bo ja tez mam Creative a dokladniej Creative Zen Nano Plus 128 Mb z wbudowanym radiem FM oraz dyktafonem i enkoderem mp3 :D kosztowal dokladnie 139 zł wiec nie drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az 1 GB :D wow to wejdzie Ci tak okolo 2000 utworków :) ehh mi juz nie starcza moje 128 MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca pracy...
noo 1 GB to jest coś Moja kumpela wsadziła całą muze jaką miała na komputerze i jeszcze dużo miejsca było a co do 128MB bo wchodzi około 30 do 40 piosenke zależy od wielkości muzyki. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 256 mb i wchodzi okolo 50 piosenek (to tez zalezy jaki maja rozmiar ale liczyc trzeba ok 3-4 Mb) czyli na 128 wejdzie okolo 20-30 piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×