Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony chwast

Oglądacie X factor?

Polecane posty

Ja raczej nie, nie mam czasu. Jednak po odiwedzeniu YouTube i obejrzeniu kilku filmików stierdzam, że mamy naprawdę wielu utalentowalnych ludzi w Polsce. Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem. Mamy wielu utalentowanych ludzi w Polsce, którzy dzielą się na trzy kategorie: 1. Bezrobotnych, którzy umierają z głodu 2. Pracujących, którzy przymierają głodem 3. Tych którzy służą do wyśmiewania (w programach typu X Factor). I właśnie dlatego popieram Platformę Obywatelską. Żeby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czekaj ! Twój głos też się liczy. Dołącz do zwolenników Platformy Obywatelskiej i uratuj Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Czesiu jest fajny, jak próbuje coś powiedzieć, tak się wtedy miota, gada przez 2 min a i tak nie wiadomo o co chodzi:D Master nie przesadzaj, powaga ostatnio tacy utalentowani ludzie tam przychodzą, że nie wiem, gdzie oni się chowali przez tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego że są utalentowani,nic z tego programu nie będą mieć poza paroma komplementami od jury,jak wszyscy w takiego typu programach.Każdy przychodzi z nadzieją na wielką sławę i na nadziejach sie kończy :O Dziwię sie,ze nie ma ludzi,którzy chcieliby z nimi później współpracować,wszyscy inwestują tylko w znane "gwiazdy" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam. Generalnie Must be the music i X factor są na tym samym poziomie i o to samo w nich chodzi, tylko jury różne. X factora oglądam ze względu na Kuźniara, a Must be the music ze względu na Sykut, jakoś przyjemnie się na nich patrzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np
nie oglądam tego ale wiem jaki jest mechanizm , gwiazdami tam są prowadzący , to dla nich wszyscy to oglądają , np zastanawiają się co Czesieo powie...uczestnicy to tylko tło , będzie przeżute i wyrzucone po programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to prawda,po tym programie Czesław będzie wielką gwiazdą,a Sablewska celebrytką jak jej była podopieczna :O Nie wiem za co oni dostają wypłatę,jeszcze sami powinni za to płacić,bo to dla nich reklama A tak na marginesie to Sablewska mnie wnerwia niesamowicie :O Wylaszczyła sie troche i mysli że jest wielką panią,wszystkich wygląd komentuje a jeszcze niedawno sama wyglądała jak gówno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łkjłlkłlkłl
a ja bym bardzo ale to bardzo chciala ogladac, tak mi brakuje polskiej telewiyji. i ogladalam odcinek z michalem sikora i wrecz marze o tym by ogladac go dalej ale mieszkam za granica i nie mam pl tv, nie wiecie moze czy w necie jest mozliwosc ogladania pl tv za darmo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brechtam z tego
nie oglądam tego ale wiem jaki jest mechanizm , gwiazdami tam są prowadzący , to dla nich wszyscy to oglądają , np zastanawiają się co Czesieo powie...uczestnicy to tylko tło , będzie przeżute i wyrzucone po programie POPIERAM! a sablewska?no coz rzeciez jeszcze niedawno byla tylko NIANIA DO DZIECI u kukulskiej wiec o co kaman?jaka clebrytka??toz to zwykla nianka ktora miala szczescie znac kogo trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie jak to jest,tam przychodzą utalentowani ludzi którzy nigdy nie zrobią kariery,a taka sablewska niańczyła dzieci i teraz nagle jest ekspertką od muzyki i wizerunku.Ja nie wiem jak ona sie nie wstydzi oceniać tych ludzi. A ja oglądałam odcinki na vod.onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np
bezrobotna to ona nigdy nie będzie , to typ suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brechtam z tego
jest expertem od muzyki bo w koncu pilnowala dzieci u kukulskiej :D:D:D to slyszala "swiatlo" i inne piosenki to sie zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łkjłlkłlkłl
nikt mi nie pomoze?????? co do sablewskiej och jak jaj jej nie znosze. strasznie wredny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łkjłlkłlkłl przecież napisałam że ja oglądam na vod.Wejdź na oficjalna stronę i tam bedziesz mieć link do odcinków To ciekawe dlaczego taka "sława" jak Doda :P ją zatrudniła.Taki nikt,a taką kasę ma,jaką ona furą jeździ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łkjłlkłlkłl
addie sory jakos przeoczylam cie- dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cikitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sablewska jak dla mnie jest nudnaaaa , i taka przeciętna !!!! Czesław wogóle ma problemy z wysławianiem się , jak zacznie mówić to cholera wie o co mu chodzi !!! Kuba też coś ostatnio spotulniał .., jest dziwnie miły .. Kora wogóle porażka ..denerwuje mnie ! Sztaba fajnie sie na niego patrzy , przystojny jest... Łozo fajnie się gibie jak lecą fajne utwory !;p;p Ela jest ok .. Augustin hehe dziwak Rusinka ok Piróg ..tez ok :) moim zdaniem najfajniejsze jury ma you can dance ! na drugim miejscu YMBTM i ostatnie xfactor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×