Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ograniczyc socjal

Polecane posty

Gość gość

Jak słyszę o kolejnych mieszkaniach, które dostają rodziny z 4 dzieci, jak moja dalsza rodzina narzeka, że państwo za mało daje, ze sobie nie radzą to mnie krew zalewa! 500+,kosiniakowe zapomogi, stypendia socjalne na studiach, zasiłki, darmowe podręczniki obiady w szkole, publiczne przedszkole, mieszkania wszystko można dostać jak ma się dużo dzieci i nie pracuje. Uważam, że jeśli jakakolwiek pomoc mialaby być to tylko jako odliczenie od podatku a nie dodatkowa kasa jak ktoś nid pracuje i robi kolejne dzieciaki bo jakoś to będzie i państwo utrzyma... Skończyłam studia, nie zarabiam jakos super ale średnia krajowa jest i mój partner trochę więcej ale na życie w dużym mieście to bardzo niewiele. Kredyt na mieszkanie pochlania duza cześć wypłaty a nikt mi mieszkania z miasta nie da bo nie mam 4 dzieci jak znajoma... W tym kraju najlepiej być bezrobotnym z 5dzieci i czekać az wszystko spadnie z nieba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykły komunał. ty też generujesz koszta i straty tylko że ich nie widzisz. ograniczenie socjalu nie przyniesie obnizki podatków zatem nic ci nie da. prawdopodbnie za to obniży PKB bo socjal pienięzny to puszczenie pieniądza w obieg. pieniądz robi peniądz. w zasadzie nie ważne już komu bo i tak nie załapiesz. mieszkania socjalne jak to nazywasz to jest inny temat. chcesz obniżyć koszta zastanów sie nad dostawcami prądu i innych mediów. tam sie wałuje w c***j pinindzy. chesz zxebym ci wyszczególnił jakie straty generujesz dla państwa i jego obywateli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jewst podobny komunał jak dociążanie budżetówki podatkami. na budżetówke idzie z podatków więc jak im jepniesz wieksze podatki to kto zapłaci? nie drzyj kooorfo peeesdy tylko tyroche pomyśl. bo już mnie jepane japiszony zaczynacie wkooorfiac powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następne koorfa po "przedsebioorcach" śweiete krowy. to przez was jest taka bida bo z waszą pomocą wyprowadzaja kase. tylko koorfy drzeta peeesdy ciagle ze sie wam coś nalezy bo żesta skoczyli jakiesx piertolone studia dle niepełnosprawnych umysłowo. wypiertalaj bo ci jepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zara wam taki makaron na uszy nawina ze własnoręcznie zazczniecie eutanazować emerytów...wy kooorfy piertolone. wypiertalac z tego kraju roszczeniowe łachy. bo to tylko ciągle wy drzeta peeesdy że wam sie coś nalezy opłacacie lobbystów korumpujecie cweli w parlamencie. jak kiedyś zrobicie demonstracje i mnie zaczepicie to was koorfa napiertole wszystkich i zagonie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile wałów w edukacji to nawet nie chce mi sie pisać. potem was uczą przez 4 lata ze jestescie koorfa z innej planety a reszta to podludzie. jak dla mnie to trza was lac po mordzie i patrzeć jak puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skończyłam studia" a ja kooorfa skończyłem pielic marchewke kooorfa....zabierzta innym dajta mnie bo przrz trzy dni kooorfa żem marchewwke pielił. dla mnie kooorfa studia kończyłas czy dla siebie ze sie domagasz za to jakichś pieniędzy ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludzi ktorzy biorą kasę za niepełnosprawność dziecka i nie pracują.A dziecko jest bardzo samodzielne.Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez rok sie męczyłem w wojsku popadłem w alkoholizm doznałem kilku trwałych urazów ciała i dostałem za to 600 zł. a ty kooorfa chcesz + 600 na miesiac za to zes sie lansowała po męskich akademikach w ręczniku. wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a absolwenci za co biorą kase? też za niepełnosprawnosć. nie umieja pracowac fizycznie i trza im za to płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a edukacje pani studentce kto sponsorował? podstawówka średnia być moze studia. mama z tatusiem? tera bedziesz zabierała innym bo se na to nie zarobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiązki z bibliotreki kto zakupił? mamusia z tatusiem? mnie to koorfa do niczego potrzebne nie było a moja mama i mój tatus musieli na to bulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś kooorfą i tyle mam ci do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wycieczki szkolne zebys sie mogła uczyc przyrody w krzakach i chemii z flaszki koorfa kto ci płacił? może kooorfa rodzice tych których teraz chcesz skazać na smierć głodową bo nie skończyli koorfa studiów...bo musieli koorfa łożyc na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebne niepotrzebne, gdyby nie to, to byś cebulę nie marchewkę pielił. A tak to marchewkę. Widzisz! Awans społeczny masz, nikt cebulak nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbta cos z ta trzoda po studiach bo co rok to kooorfa wieksze debile stamtad wypełzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale to sa korzyści dla niej jakchcxe skroić budżet to niech se mistrem finansów zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykładowcy tez koorfa maja metody motywacyjne bo przeciez od czsnego zalezy ich status społeczny. "ucz sie żeby nie machac łopatą żeby jepac innych w dooope i kupic se trzy samochody" to sa koorfa wykładowcy? to sa kooorfa marketingowcy ne wykładowcy. każdego który tak zachęca do nauki wyjepałbym w peeesdu na syberie do wycinki drzew koorfa i mu powiedział że od tego ile wytnie zalezy czy mu bedzie w dooope w noocy ciepło w baraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie wkoooorfia najbardziej u stdenciaków. minimum 12 lat darmowej edukacji sponsorowanej przez roboli a jak skończa studia to nagle im sie kooorfa socjal przestaje podobać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sama do wszystkiego doszałam" taaqaa sama kooorfa. na moich plecach:D a tera dziadu wypiertalaj bo ja jestem kształcona technokratka z dyplomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie sory. dopiero jak dostana umowe o prace + "średnia krajowa" wtedy social jest ble. zagazowac bezrobotnych dzieciaki do roboty tera pani kapo przejmuje dowodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadków na karme dla psów emerytury dla niej kooorfa dla niej i jej rodziny bo ona skończyła studia...ja prdl kooorfa tera zeby studia skończyc to wystarczy udawac ze sie rozumie co do ciebie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×