Odpowiedz na ten temat

Ona nalega na ślub...

• gość 2017.11.25 [19:59]
    No i czym sie szczycisz worku na sperme???
    Tym ze facet nie chce sie z toba ozenic i robisz u niego za sluzaca ktora doklada paniczowi do rachunkow?
    Taka jestes z tego dumna sciero bez godnosci?
  • gość 2017.11.26 [15:42]
    Moim zdaniem dziewczyna ma racje. Kochasz ją? To nie ma na co czekać, Ja czekalam i nic dobrego z tego nie wyszło, NIe jesteś jej pewny to nie marnuj jej czasu i dowidzenia.
    A i powyzszy komentarz bardzo dobry. Teraz sie dziewczyno chwalisz a za dwa lata bedziesz plakała bo nagle gosciu Ci powie papa
  • gość 2017.11.27 [01:23]
    A wy chcecie tylko uprawiać seks bez zobowiązań, a jak ślub, dziecko i obowiązki, to już nie. Egoiści.
  • gość 2017.11.27 [12:07]
    gość wczoraj [15:42]
    Moim zdaniem dziewczyna ma racje. Kochasz ją? To nie ma na co czekać, Ja czekalam i nic dobrego z tego nie wyszło, NIe jesteś jej pewny to nie marnuj jej czasu i dowidzenia.
    A i powyzszy komentarz bardzo dobry. Teraz sie dziewczyno chwalisz a za dwa lata bedziesz plakała bo nagle gosciu Ci powie papa
    x
    Nie czytaj takiego szmelcu. Prawda jest taka ze w momencie kiedy dasz się jej usidlić to ona zacznie mieć na Toba władze. Zacznie się szantaż, marudzenie a o seksie możesz zapomnieć całkowicie. Stosując się do wypowiedzi wyżej. "Jaśnie Panna będzie mogła przeskoczyć na drugą gałąź kiedy będzie tylko chciała bez jakichkolwiek konsekwencji a Ty na tym tylko stracisz ona tylko może zyskać oczko.gif " Kobiety zmieniają się po ślubie drastycznie!
  • gość 2017.11.28 [15:01]
    Zamiast szukać nieracjonalnych powodów, które usprawiedliwią Twoją niechęć do małżeństwa, zastanów się nad pierścionkiem zaręczynowym dla Twojej przyszłej żony.
    https://lovrin.pl/
  • gość 2017.11.28 [18:26]
    A jesteście chociaż zaręczeni?
  • gość 2017.11.29 [13:50]
    Kompletnie nie rozumiem mężczyzn, którzy mają takie wątpliwości. Jak dla mnie to była normalna kolej rzeczy. Poznałem kobietę, którą pokochałem, po 3latach związku miałem już pewność, że chcę żeby to ona była moją żoną i matką moich dzieci, więc się oświadczyłem i teraz szykujemy wszystko do ślubu. No dobra bardziej ona. Ja póki co zostałem tylko przymuszony do kursu tańca w Centrum Tańca Szczepan. Ale w sumie to nawet spoko. Także bez strachu Panowie!
  • kobietatrenujaca 2017.11.29 [21:57]
    Dobry trener to podstawa, polecam najlepszego -www.igortreneronline.pl
  • gość 2017.11.30 [01:46]
  • gość 2017.12.02 [23:24]
    Witam drodzy moi przyjaciele.
    Może slyszaliscie o jakims tanim dobrym leku na koście?
    Choinkę trza ubierac a tu te koście bolą.Co robić?
  • gość 2017.12.03 [16:07]
    A ten żółty z apteki dobry jest?Wi kto?
  • ten co wie o tym 2017.12.03 [19:15]
    Autorze, powiem tyle UCIEKAJ PÓKI MOŻESZ, bo prawdopodobnie ten związek i tak skończy się niedługo rozwodem.
  • gość 2017.12.03 [19:24]
    jak mozna myslec o slubie po 9 miesiacach zwiazku AHAHAHAHAHAHAHAHAHA jesteś debil i pantofel
  • gość 2017.12.08 [13:50]
    Strasznie dziwny wątek. Albo się kogoś kocha i po jakimś czasie naturalnym jest ślub, albo trzeba się rozstać i nie marnować drugiej osobie czasu. Ja jestem właśnie w trakcie przygotowań do ślubu, ale nie zmuszałam mojego ukochanego, tylko obydwoje tego chcemy. Na dowód dodam, że sam nas zapisał na kurs tańca do Centrum Tańca Szczepan, żeby nasz pierwszy taniec był magiczna chwilą.
  • gość 2017.12.09 [02:50]
    A po co zaraz ślub? My jesteśmy razem i mamy córkę i jest nam dobrze. Jak będzie nam źle, to się po prostu rozejdziemy. Córka ma już 2,5 roku, a dziewczyna jak na razie nawet nie myśli o pójściu do pracy, mimo, że już jej o tym napomykałem. Daję jej jeszcze pół roku i jak nie ruszy tyłka do roboty, to odejdę, mimo, że jest fajna, bo ja na nieroba nie będę sobie żył wypruwał. Po ślubie i rozwodzie może jeszcze musiałbym lenia utrzymywać, a tak, to tylko będę alimentował dziecko.
  • gość 2017.12.09 [11:06]
    Idac twoim torem myslenia po jasna cholere tego goowniarza zrobiles???
    Piszesz ze w razie rozstania tylko alimenty bedziesz placil a na lenia juz nie - a jak by tego wstretnego malego syfa nie bylo to nic bys nie musial placic!
    Moze pomysl jakims zaczadzeniu ich albo otruciu jak poznasz nowa doope - nic nie bedziesz musial placic i jeszcze za gnoja odszkodowanie dostaniesz bo za te sciere skoro jest tylko konkubina to ci grosza nie wyplaca.
  • herex77 2017.12.12 [16:01]
    życie po ślubie jest piękne. Zresztą poczytaj smiech.gif
    http://dupadupa.zyciejestpiekne.eu/
  • gość 2017.12.12 [21:22]
    kokos,
    to sie zen, nie eksperymentuj i nie czekaj az bedziesz pewny.
    Slyszysz ten dzwon. oczko.gifoczko.gif
  • gość wczoraj [08:46]
    Nie 'kokos' tylko 'Kolos' jak co.
    A poza tym temat jest niemal sprzed roku, autora nie ma więc rady do kogo? .......
  • gość goskia wczoraj [12:43]
    To zależy od was lecz jak ty nie jesteś na to gotowy powiedz jej to tylko nie krzycz normalnie powiedz nic się nie stanie ! Jak jest już od dłuższego czasu to można to nazwać manipólacją !
  • gość wczoraj [14:36]
    manipÓlacja !!!!!!!!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...