Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ostatnio codziennie w nocy widzę swiatlo

Polecane posty

Gość gość

takie oslepiajace i słyszę dziwne szumy, ale od razu zasypiam. Zauważyłam jednak ze w różnych miejscach na ciele mam jakieś dziwne nakłucia. Psy zaczęły na mnie szczekac i telefony przestają działać w mojej obecnosci. co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwica? Urojenia? Wybierz się do lekarza Zaś jeśli chodzi o nakłucia to sprawdź dokładnie łóżko, możesz mieć pluskwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz pewnie wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami macie wszy Nie mam żadnych pasożytów ani nic bo odkąd to się zaczęło dziać, to poszłam do lekarza i okazało się ze mam znakomite, wręcz modelowe wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam też ze gdy przeczytam stronę książki, to od razu znam ja na pamięć. Dziwne uczucie, boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszy/pluskwy nie wpłyną na twoje modelowe wyniki badań co do poprawy pamięci to tylko się cieszyć miałaś ostatnio jakiś uraz głowy albo kregosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam żadnych urazów głowy Tylko dziwna mała blizne w jednym miejscu. Jakby nacięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkrecasz ludzi czy piszesz serio? Jesli wkrecasz to luz nikt sie nie obrazi,jesli natomiast piszesz prawde do nie wierze bys nie wiedziala o tym ze jest to schemat jakim kierują sie obcy (ufo) biora na eksperymenty ludzi a potem wymazują im pamieć,lecz czasem cos idzie nie tak gdyz szczątkowe fragmenty pamieci u ludzi pozostają.. poza tym mają czasami naklucia,drobne ranki,czasem jakis implant niezauwazalny i nie wyczuwalny. Moj znajomy poznalem go zupelnie przypadkiem ze Stanow (mieszkamy obok siebie)zajmuje sie takimi zjawiskami i wlasnie mu tlumaczylem twoją wiadomosc. Jesli nie masz choroby psychicznej jak ktos juz tu wczesniej napisal to jest wiecej jak pewne ze jestes przedmiotem jakiegos eksperymentu. Mozesz sie teoretycznie przed tym probowac chronic ale wymaga to obecnosci kilku osob ktore beda czuwaly nad toba gdy spisz. Postaraj sie nagrac video z twojego snu i zobaczysz czy cos sie na nagraniu dzieje. Jesli bedzie zakonczone nagrywanie lub przerwa w transmisji z niewyjasnionej przyczyny to oznacza to rowniez iz ktos coś przy Tobie majstruje. Ps. Niedowiarkiem bylem jak wiekszosc z Was,do momentu gdy sąsiad pokazal mi dowody w sprawach o podlozu paranormalnym,nagrania video itp itd. Wiekszosc nie moze ujzec swiatla dziennego gdyz zjawila by mu sie w domu ekipa w celu „zweryfikowania dowodow” na koniec zabronili by mu robienia tego,a jesli by to nie poskutkowalo to uczynili by z niego wariata i zamkneli do osrodka dla obłąkanych. On zna osobiscie dwa takie przypadki gdy wladza chciala zatuszowac sprawy a wlasciciel calego trgi dochodzenia nie traktowal ich „zalecen” w pelni poważnie. Jak cos to pisz,jest sąsiad u mnie i moze odpowiedziec na pytania, dzis mamy nocne ogladanie sportow na tv:) pozdrawiamy cieplo i zyczymy siły oraz trzezwego spojzenia na to co nas otacza a tego nie dostrzegamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie kosmici za darmo leczą to przyślij ich do mnie, bo na NFZ mam zabieg termin na 2020 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie Volkanie :D był taki wątek w star trek enterprise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kosmitów też wszystko pozajmowane do czerwca. Dzwoniłem ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x gościu to nie żadne kosmici porywają tylko wojskowi nie po raz pierwszy w historii usa robią na nieświadomych ludziach eksperymenty ludzie co to robią prawdopodobnie mają jakieś kombinezony alla ufo nawet kiedyś był szum że kosmitę na dawnym zdjęciu z żołnierzami sfotografowano a to była dawna maska przeciw gazowa dodatkowo ludzie pewnie dostają jakieś narkotyki i widzą szarych ludzików poczytaj ile porwanych mówi że ufoludki miały mundury wojskowe a potem nic dziwnego że sami swoje występki tuszują by nie dostało się do opinii publicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co się ze mną stanie? Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy czujesz też pieczenie o***tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×