Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Obidobi

Otrzymaj zwrot za swoje zakupy nawet do 5%

Polecane posty

Gość Obidobi

Witam Postanowiłem w swoim życiu zacząć spełniać marzenia ale niestety przez studia i brak możliwość podjęcia pracy, nie było mnie na nie stać. Zainteresowałem się więc zarabianiem pasywnym. Testowałem różne strony, aplikację i również chodziłem na szkolenia aż w końcu na jednej z konferencji poznałem sposób który przykuł moją uwagę. Chciałbym się z wami nim podzielić. Idea tego pomysłu jest bardzo prosta. Każdy z nas robi zakupy. Aplikacja na telefonie z której korzystam zwraca mi nawet do 5% wartości zakupów. Wystarczy, że podam Pani kasjerce kod kreskowy do zeskanowania. Zwrot otrzymasz w takich miejscach jak: -Carrefour -Go sport -Stacja Orlen -Allegro -Aliexpress Oraz wiele innych miejsc których nie sposób wymienić. Aplikacja działa w wielu Państwach na świecie. Będąc na szkoleniu dowiedziałem się że do 2030 każdy posiadacz telefonu będzie korzystał z danej usługi, wiec śpisz się żeby nie przegapić takiej okazji do zarabiania. Jak widzisz sposób zarabiania przeze mnie jest bardzo prosty. Jeśli chcesz się dowiedzieć, więcej napisz swojego e-maila pod postem a ja na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×