Odpowiedz na ten temat

Otylosc, nadwaga .. czesc pierwsza

• gość 2018.09.25 [14:59]
    .. osobiscie uwazam ze to problem .. jednak ile z nas jest tak naprawde chore.. szacuje 1 na 100tysiecy ma nadwage spowodowana choroba itd.. a reszta.. prawda taka ze jedzac 1200kalorii lub mniej czy wiecej nie da siw nie schudnac.. geny.. niby mowia ze ktos jest gruby przez heny.. tylko na wojnie i w obozach nie bylo grubych.. wiec co jest z nami niw tak.. wiemy ze jedzac za duzo lub zle bedzidmy grube.. robimy to a potem caly nasz gniew przelewamy na wszystko inne poza nami... jak to kiedys moja pani z wf mowila.. kromka z rana kromka wieczorem na obiad kromka 2 owoce .. dziennie biegac i po e miesiacach zyleta .. tzn wiadomo jak jakas ma 100kg nadwagi to dluzej.. a jakie sa wasze sposoby.. nl. Na uda.. swoja droga czytalam kiedys o udach jak schudnac i starcic celulit.. pisali ze sie nie da i o zabiegach a dzis ..chude jedrne opalome.. bez skazy wystarczylo przestac jesc
  • gość 2018.09.25 [15:07]
    Ja nienawidze swoich boczkow ... oraz calych nog.. ja czasem juz sie poddaje
  • grubadupa 2018.09.26 [21:32]
    W zupełności masz rację... ja miałam nadwagę i już dawno sobie uświadomiłam, że po prostu jestem grubym prosiakiem. Oczywiście zaczęłam od najłatwiejszego, kupiłam tabletki na odchudzanie. Padło na iqgreen. Okazało się, że mi to pomogło, chociaż myślałam, że chcę się oszukać. Łaknienie mi się zmniejszyło i zaczęłam mniej jeść. Od tego zaczęło się moje odchudzanie
  • kajkaaaaa 2018.09.29 [11:04]
    Boże.. tabletki to zło. Można tak dietę zbalansować, żeby naprawdę nie być głodnym a chudnąć. Mój znajomy miał mega nadwagę i zaczął współpracę z takim trenerem, co też dietę układa. I już po kilku pierwszych tygodniach było widać mega różnicę. To prawda, że ćwiczył też, ale no to wiadomo, że trzeba się ruszyć. Serio nie trujcie się tabletkami. Ten mój kolega jest mega zadowolony i co najważniejsze wyniki badań mu się poprawiły też! Norbert jakiś ten gościu. Wiem, że na fb jest pod nazwą Twój Plan Treningowy
  • gość 2018.09.29 [22:05]
    Ten Kowalik obija mi się o uszy już któryś raz. Nie pamiętam, kto mi mówił, ale ponoć serio jest dobry.
  • gość Mariola mK 2018.10.03 [20:59]
    Mi w pozbyciu sie nadwagi pomogło zastosowanie diety, gdzie dziennie nie przekraczałam 1400 kcal, do tego stosowałam jeszcze Foreverslim oraz systematycznie zaczęłam ćwiczyć, po 60 minut dziennie
  • gość 2018.10.07 [19:20]
    JA też odchudząłam się z Foreverslimemi mi też się udało, w każdym razie za takowy sukces uważam fakt, że waga spadła mi o 10 kg, co wcześniej było dla mnie niewykonalne
  • gość Marzena 26 2018.10.10 [23:56]
    Nadwaga po ciązy była moim przekleństwem, z którym nie mogłam spbie poradzić. Pomogło dopiero zastosowanie Foreverslim obok diety
  • gość 2018.10.12 [03:23]
    Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.
    Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.
    Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
    Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.
    Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo .
    Różne diety typu:
    dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs.
    A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny.
    Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.
    To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.
  • gość Daria wczoraj [17:33]
    Ja ponad 5 lat walczyłam z nadwaga. Skutecznie się jej pozbyłam dopiero po tym jak zastosowałam Slimunox.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...