Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Patologia 500 Plus jeszcze chce szlachetną paczka...

Polecane posty

Gość gość

Czy też uważacie że niepracujaca patologia z kilkorguem dzieci wyciąga łapę jeszcze po szlachetną paczkę i jest to Perwa ....my wszyscy z naszych podatków utrzymujemy patologię. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci to co widziałam.Sąsiedzi nie pracują oboje.Mają 6 dzieci W BLOKU! NA DWUCH POKOJACH! DOSTAJA 2500ZL prócz tego przywieźli im w zeszłym roku nową pralkę z szlachetnej paczki.O jedzeniu na święta już nie gadam ze mieli 5 kartonów. Najlepsze jest ze żoną podała faceta o alimenty żeby Państwo jeszcze alimenty za niego placilo ,no i placi.Jak raz wszystko przeliczył ile tam jest z mopsu itd tych pomocy całych to wyszło 6000 zl I TO BEZ PRACY!!!! także. ..niech Patola sie szerzy.Ich dzieci zrobią To samo,takich jest coraz więcej. Na Polskę za jakiś czas nikt nie będzie zarabiać.emeryci pójdą sami grób wykopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia robi patologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlachetna Paczka to rozdawnictwo, dawanie ryby a nie udzielanie pomocy. Smiesza i denerwuja mnie ci ludzie z tym ksiedzem na czele. Oni tak naprawde tylko utwierdzaja ludzi w biernosci i wyciaganiu reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo starych i singli sie eliminuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa ludzie dzieci skoncza kiedys 18 lat I co pojda w p**du I zostawia starych a do emeryturki 500 plus sie nie liczy ! I co dostaniesz nic ! Nie ma emerytury obywatelskiej nie masz skladek pocaluja cie w 4litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:03 I bardzo dobrze dzieciorobom a dzieci wtedy nie pomoga, może 1/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:03 Jak to nic? Takie osoby zyja z MoPSU co nie maja renty, emerytury. Dostaja staly zasilek i jakas zywnosc co miesiac i daja rade. Takim cale zycie sie daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parole mnożą się jak szczury.....do tego 500 Plus,szlachetna sraczka;zasiłek z mopsu gopsu alimenty i po co pracować.....A my uczciwie placacy podatku musimy brać drugi etat żeby mieć na patologie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks. Stryczek powiedział w tvp że jakaś kobieta z matką wielce dziękowały za perfumy, jakie to poczuły się piekne, kiedy je dostały... ciekawe czy po księzowsku zmyślał? Ja i moja matka póki co jesteśmy darczyńcami, nie przyszłoby mi do głowy żeby korzystać z takiej pomocy, póki mam jeszcze parę zł na dzień 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje i nie stać mnie żeby mojej mamie kupić na gwiazdkę perfumy. ...S patole bezrobotni jeszcze czakaja żebym im pomogła. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parole sa przyzwyczajeni do brania....ich dzieci będą żyły tak samo-runda do karitasu;mopsuu itp zamiast do szkoły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię jak lewactwo wścieka się, że pieniądze zamiast na imigrantów i ich 20-30letnie "dzieci" ida wreszcie na POLSKIE DZIECI :) Wszelkim celowo bezdzietnym i bezmałżeńskim lemingom już przepowiedziałem przyszłość. Jest ona tu: https://f.kafeteria.pl/temat/f1/smutne-musi-byc-zycie-unioleminga-na-starosc-zostaje-sam-jak-ten-kolek-p_6925033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ja bym wolała żeby moje lewacki podatku szły np. Na osoby starsze lub niepełnosprawne a nie na tempote dzieciorobska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×