Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nenemosha

placenie karta PKO BP za bilet lotniczy!

Polecane posty

prosze powedzcie mi czy ktos kto ma karte PKO BP express probowal kiedys zaplacic za bilet lotniczy on-line?? jest to karta visa electron ale słyszalam ze ta karta nie mozna zaplacic...??a jesli mozna to jaka jest oplata manipulacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam i nie można ;) Musi być kredytowa!!! Dzwonilam te do banku i nie mozna :( Za to wiem ze za niektore bolety można płacić inteligo :) Ja tez niedlugo lece i wykupię bil;et w centralwingsie płacąc gotówką :) Można też przelewem :) Tyle że 21 dni przed lotem! Co prawda bede najpierw jechac pociagiem do Wrocka ale cóż...Juz jeden bilet mi przepadł za który znajoma płaciła więc już nie będę 2 raz prosić :)Central nie cieszy się za dobra opinią wsrod pasazerow ale trudno :) Waazne ze poleci :P Zerknij sobie: http://www9.centralwings.com/pl/50/platnosci.html Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za odzew! ja musze szybko bank zmieniac bo tak nie moze byc! ja teraz dostalam jakas nowe wersje pko express, konto mam w inteligo. a linie ktore mnie interesuja to ryanair i u nuch niestety nie mozna zrobic przelewu:( takze pewnie mi pozostanie firma posredniczca..dodatkowe koszta:(chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie też mam ten problem
kartą debetową nie można płacic w internecie za bilet lotniczy, tylko KREDYTOWĄ. ryanair nie honoruje przelewów, więc pozostaje mi poszukać kogoś z kartą kredytową (i oddam mu gotówke) lub kupić bilet na lotnisku, ale on kosztuje o 163 zł drożej! zdzierstwo!! można też zarezerwować bilet przez biuro podróży np, ale oni doliczają wysoką prowizję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×