Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZERWONA FASOLA

Początki na Allegro-pomożecie ????

Polecane posty

Witam !!!! :) Siedzę i rozgryzam Allegro :) niby mogę zadać pytanie sprzedającemu ,ale myślę ,że wy odpowiecie mi szybciej. Otóż chciałabym kupić kila towarów od tego samego sprzedającego ,ale z innych aukcji.Sprzedający ma swoją siedzib w moim miście i chciałabym odebrać towar osobiście ,żeby rzecz jasna zaoszczędzić na przesyłace. I teraz nie wiem jak sie do tego zabrać ... ja to rozumiem tak - wybieram towar-wrzucam do koszyka-wybieram sposób dostarczenia( w tym przypadku osobisty)-płacę przez PayU-zgłaszam się do sprzedającego po odbiór...tak to ma wyglądać??? Jeżeli zgłaszam się osobiście po odiór to kto ustala kiedy-ja czy sprzedający??? Sprzedający w sposobie dostwy przy odbiorze osobitym pisze cyt.-pierwsza sztuka-0zł.,druga sztuka-0zł. , maksymalnie w paczce-1szt.-czy to oznacza ,że przy odbiorze osobistym mogę zakupić tylko 1 rzecz??? Pomożecie :) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololololololololol9olo
zapytaj czy w ogole jest mozliwośc odbioru osobistego bo czasem nie ma takiej opcji, co do kosztów to zalezy czasem od wagi wiec o to tez musisz zzpytac sprzedawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli jest odbior
osobisty mozesz kupic ile chcesz, a kiedy mas zprzyjsc to zalezy od sprzedajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę to odbiór osobisty jest możliwy- widnieje taka opcja w "dostawach i płatnościach"... Hello , nikt więcej nie kupuje na Allegro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam
hmm, sprawdź czy w opcjach dostawy i płatności na aukcji (jest taka zakładka) jest odbiór osobisty po przedpłacie. Jeżeli jest to spokojnie kliknij sobie wszystkie rzeczy, po czym wybierz w formularzu dostawy i płatności opcję: odbiór osobisty. Możliwe też że będzie opcja że płatność przy odbiorze osobistym :) A co do godzin i terminu odbioru - sprawdź sobie czy sprzedawca ma sklep stacjonarny, jeżeli tak to na pewno są godziny otwarcia wypisane (możliwe że na stronie 'o mnie'). Jeżeli nie ma takich informacji to po prostu zadzwoń i zapytaj przed zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam
A - i jeszcze warto poszukać czy nie ma osobnego sklepu online (poza allego), tam zwykle jest taniej, i też możesz się umówić na odbiór osobisty i płacić przy odbiorze - ja często tak robię z AGD czy elektroniką, szukam sklepu przez google no i sprawdzam cenę w sklepie online, zwykle jest różnica w cenie bo nie musi płacić allegro prowizji :) A Ty tak czy siak pójdziesz do sklepu stacjonarnego, oglądniesz, zapłacisz, paragon dostaniesz. Jakby się okazało ze w stacjonarnym sklepie wyższe ceny to się kłóć że na allegro albo online mają taniej, opuszczają (telefon tak kupiłam w sumie 50 zł taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam
Mogę więcej jeszcze podpowiedzieć :P Możesz z koleżankami 2-3 kupować od tego samego sprzedawcy (podeślij im linki czy też coś chcą) i dzielić się kosztami wysyłki (ja jak kupuję z kilkoma kumpelami kosmetyki czy jakąś biżuterię, to wysyłka wychodzi maks. 2 złote od "łebka" ). Czy tam z mamą, siostrą, kuzynkami :) Też się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz łeb dziewczyno :D kto pyta nie błądzi :D napisałam już zapytanie do sprzedającego-wczytałam się jeszcze raz i wygląda na to ,że owszem jest możliwość odbioru osobistego-ale płatność jest przy odbiorze dopiero-zastanwiam się teraz,czy będę mogła zamówić towar przez Allegro i zapłacić przy odbiorze skoro jestem "początkująca"...zobaczyny ...jeszcze raz dziękuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_ uśmiechem
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem to będziesz mogła bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×