Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papużkaa

POKÓJ W KOLORZE LAWENDY... JAKIE DODATKI?? PROSZE DAJCIE POMYSŁY

Polecane posty

Gość papużkaa

w sobote pomalowałam sobie pokoik farbą "pole lawendy" to jest taki jasno fioletowy kolorek, meble bede miala jasno brązowe z zielonymi dodatkami, wykładzinke dywanową mam zieloną.. i niewiem jakie zasłonki, jakie dodatki do pokoju, czy utrzymywac juz ten zielony czy moze dodac jeszcze jakis kolor?? prosze napiszcie co myslicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
tez myslalam nad zaslonkami w kolorze pomaranczowym:) tylko jakos nie moglam sobie tego wyobrazic.. balam sie ze sie nbedzie za bardzo gryzlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie delikatne zaslonki w takim kolorze pomaranczowym,miodowym i ładnie wyglada.do tego dywaniki 2 jeden rozowy ,drugi zielony(takie włochate),doniczki zolte,łozko takie rozowo fioletowe mieszany kolorek i dodatki w tych kolorach co wymienilam i wszystko ladnie sie komponuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oO.
może jakieś białe bibeloty, brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje ,że mogłabyś wprowadzić jako dodatkowy kolor krem . Zasłonki mogły by być kremowe z akcentem zieleni np;listki ?:) Fajny kremowy dywanik na środku pokoju typu shaggy(taki kłaczasty :D)wazon stojący na podłodze ,wysoki ,ceramiczny ,emaliowany ,kremowy w nim gałązki wierzbowe :)nawiązujące kolorem do mebli :) To taki zestaw kolorów light :D uspokajający :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
brązową mam kanape której nie lubie ale narazie nie moge kupic nowej, chcialam kupic jakąs narzutke albo kocyk w fajnym kolorze na ta kanape:) czyli tak , żółty, pomarańcz, zieleń, róż bedą pasowały?? znalazłam na allegro fajny obrazek na ściane, ciemnofioletową róże:) ale nie chce wszystkiego w fiolecie i zieleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
ryjekkk----> a gdzie kupie taki wielki wazon i te gałązki??? zawsze mi sie to podobało a nigdzie nie moglam znalezdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te gałązki wierzbowe to zakupisz w każdej kwiaciarni ,nie pamiętam dokładnie ,ale chyba kosztują ok 10 zł za cały pęk :) możesz je przyciąć. Wazon ?Hm ..myślę ,ze warto było by się rozejrzeć w kwiaciarniach i supermarketach typu budowlane ,wystrój wnętrz coś jak IKEA lub Leroy Merlin czy Praktiker :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
żółty bardzo lubie, to mój ulubiony kolor:) chciałam ten pokoik ożywić, także wolałabym kolorowe dodatki niż stonowane:) w całym mieszkaniu mam stonowane kolory i za duzo tego by bylo:) także chce zaszaleć, oczywiście bez przesady:) a te gałązki w wazonie chciałam do innego pokoju ale niewazne a napiszcie mi gdzie mozna kupic fajne ozdoby, dodatki na meble, i niedrogie.. musze te meble czyms zapelnic:) takze kolejne pytanie, co mogłabym na tych meblach poukladac i gdzie kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
ryjekkk---> gałązki wierzbowe, dzięki, zapamiętam:):) P.S. przed blokiem rośnie mi mała wierzba, tak mi sie te gałązkipodobały ze chcialam poucinac ale sasiadka zobaczyła:O ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walt Kovalsky
ja bym czymś ożywił jeszcze, jakiś pomarańcz, albo czerwono-pomarańczowy kolor bym wprowadził :) I zdjęcia na ścianach: http://www.domoklik.pl/inspirujace-wnetrza/269/paryz-w-mieszkaniu super wyglądają, a dają się do każdego koloru dopasować :) Mogła byś na przykład porobić takie nieduże odbitki 20 na 30 albo i mniejsze, i w ładnych ramkach wieszać po 3 np. Albo zdjęcia czarno białe w pomarańczowych ramkach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
no fajny ten Paryż na ścianie:) ale to odpada, dobrym pomysłem są zdjęcia, mogłabym wywołac kilka fajnych i powiesic w fajnych ramkach :) taka foto-ściana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
a co procz zasłon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski fioletowy i bordowy :) ja tak mam w pokoju, aczkolwiek mój kolor na ścianach to taki pomiędzy lawendą a brudnym różem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
niestety stoi blok bo mieszkam na osiedlu, chcialabym zasłonki zamiast rolet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
kolory już mam: zielony, żółty miodowy, różowy, niebieski, pomarańczowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużkaa
dajcie jeszcze jakies pomyslyyy!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×