Odpowiedz na ten temat

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

• gość 2017.07.29 [15:10]
    Zwariowana Warszawianka.
    Początek: od 83' było Monachium 8 lat, Wiedeñ 2 lata , rok Lazar. G. Canaria, Amster+ Rotterdam 9 lat, a teraz zatoczylam kolo..od niedawna z powodu faceta znowòz Niemcy. Frankfurt/M. Ogòlnie calosc na Plus.
    Po latach juz nie tesknie...choc planowalam, iż wroce. Bo kraj piękny ( w młodości wiele podrozowalam) znam zakamarki, od Sromowic Wyznych po Ustke) Jednak brak perspektyw...przez te Wszystkie lata bylam tylko 2 razy w kraju.
    Nic się Polacy nie uczą... Nadal mentalnosc Horror, Co widac po nowo tu przybylych. Do tego slyszac od lat, Co w Polsce sie dzieje...brrrr Mało się nie pozagryzaja. Uciekam od agresji, zazdrości, flejtuchowatego myślenia. Złej Energii.
    Zał mi tylko, że nie udało mi się wcześniej uciec z krainy Smoka Wawelskiego.
    Pozdrawiam Wszystkich. Miłego Dnia
  • Bawarka5 2017.10.15 [16:58]
    Mieszkam tam, gdzie moi podopieczni - opiekuję się osobami starszymi. Moja agencja opiekunkawniemczech.eu ma oferty w różnych rejonach Niemiec, a ja bardzo lubię poznawać nowe miejsca. Bardzo podobają mi się okolice Bawarii, tak klimatycznie tam, zupełnie inny świat. Chciałabym kiedyś osiąść tam na stałe, może się uda usmiech.gif
  • gość 2017.10.15 [17:02]
    mieszkać z Hitlerowcami ? Nie dziękuje
  • kobietatrenujaca 2017.11.02 [22:19]
    brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń?
    1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie.
    3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca nawww.igortreneronline.pl
    4. wygraj 10.000 zł !!!
  • Wandelin606 2017.11.14 [14:02]
    Oferuję efektowną wycieczkę do Disneylandu tu: http://www.wn ętrzedomu.info.pl/23/Hobby-budowlanca/Wakacje-pracownik a-budowlanego-w-Paryzu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...