Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syn fubu

Pomarańczowi goście to najgorsze góóówno na kafeterii

Polecane posty

nawet gdy zakładają ciekawe tematy dalej są najgorszym góóównem. Zalogowani rządzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie prawde, od pomarańczowych gości gorszy jest tylko "syn fubu" - ten to nigdy nawet ciekawego tematu nie założył 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikam na was i was obsrywam sami jesteście G****o w dodatku smięrdzące do Piekła KURWO WSCIEKŁA !!! Tam się wami już zaopiekują !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgoda z autorem, ja jak kiedyś (dawne czasy) byłem pomarańczą to czułem się jakiś taki gorszy, odkąd jestem niebieski czuję że więcej coś znaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć przegrywie zyciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz cię FUBU ty pedofilu gwałcący małych chłopców!!! Największym głównemu na kafe jesteś ty!! Piertolona końska spiertolino, powinni cię szmato do drzewa gwoździami przybić i wypruć ci flaki przez 0dbyt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydzióbciać wydzióbciać !!! przezeeeeeeeee łodbyd albo gardeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sr)am na ciebie i twoją rodzinę frajerze xD i co mu kur)wo zrobisz? nic nie zrobisz bo jesteś pizdą, tak jak twój skundlony ojciec i matka kur(wa buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięksi debile na kafe swoim zachowaniem sprawili że rzygać sie chciało jak człek musiał użerać sie z to hołotą ja tyż podjełem decyzje by głowa nie puchła i zostałem gościem a jak sie komu nie podoba to niech wy pie rta lla jak ta lalalalalalalalal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj - sfrustrowane, lamusowate kato g****o wczoraj , wczoraj - to samo wczoraj - pomarańcz idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie - to ciebie już dawno przybito kato, a dokładniej pani HIM cię przybiła do tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×