Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e tam ......

POMOCY.............

Polecane posty

Gość e tam ......

siedzę w pracy i zaraz umrę z nudów....... nie mam co robić tzn. mam, ale strasznie mi się nie chce, więc nie robię... a muszę tu siedzieć do 17 :(.... zaraz oszaleję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
ja tez siedze w pracy i sie nudze tylko ze ja nic nie mam do zrobienia a jeszcze 1,5 godz siedzenia. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ......
chciałam, ale nic mi nie idzie dzisiaj... rano jak maszerowałam do pracy miałam uczucie jakby ktoś mnie trzymał za bluzkę, żebym nie mogła tam iść :/... i tak cały durny dzień dzisiaj mam :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1778
poszukaj sobie cos na allegro albo zjedz ananasa po nim zawsze przychodza swieze pomysly jak zaplanowac sobie dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ......
allegro już przerobiłam, pudelka, wp, grono i naszą klasę też - a ananasa nie mam :/... zaraz chyba wyjdę z siebie i pójdę do domu :P (szkoda, że tak nie można :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1778
wszystko wszystkim ale tak naprawde na nude nie ma lekarstwa. tez czasem tak mam. idzie zalapac dola co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz posiedz na kibelek - ten ozezwiajac zapach zaraz pobudzi cie do pracy! mysle ze opatentuje dezodorant o zapachu szamba ktory dziala podobnie do kawy (czyli pobudza moi mili)...mmmmm juz czuje te letnia bryze oczyszczalni sciekow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ......
doła - ja mam już mega doła... pochlastać się można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ......
a najgorsze jest to, że mam wrażenie jakby czas się cofał - co minutę patrzę na zegarek i nic - minuta za minutą - a do 17 daleko :( :( :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ......
jeszcze 2 h .............. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×