Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

Pomocy!!!!!

Polecane posty

domowe sposoby raczej nie pomogą, kup solpadeine w musujących tabletkach, weź dwie i po 10 minutach będzie po bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
ketanol ciemnoto taka prostaczka jak ty powinna zwijać sie z bólu zasługujesz na to cierp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w uk .. jest niedziela a tu apteki nie sa otwarte najblizsza calodobowa maaaam z jakies 50 km od domu . Kurwaaa laski nie wytrzymam mowie wam ... ogolnie co do ketanolu biore go naprawde jak mnie bardzo boli ,dzis wzielam i nawet on nie pomogl .. oklad .. hmmm moze mi pomoze sprobuje ... dawnon tak podle sie nie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepla, rozluzniajaca
..kapiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2oi4jro3
ptasiek > ketonal jak już :D chciał być mądry a nie wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzyści: - uelastycznia kręgosłup, barki, klatkę piersiową - tonizuje narządy jamy brzusznej i nerki - zmniejsza ból kręgosłupa - dodaje energii - zwalcza negatywne skutki siedzącego trybu życia - rozciąga przednią część ud - usuwa sztywność w obrębie kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego - rozciąga kostki, uda, pachwiny - rozciąga mięśnie pleców Przeciwwskazania: - ciąża - menstruacja - zwyrodnienia kręgosłupa - bóle i poważne uszkodzenia kolan - zbyt wysokie lub niskie ciśnienie krwi - poważne uszkodzenia kolan i pleców (w przypadku dyskopatii lędźwiowej lub szyjnej i uszkodzenia kolan powinno się wykonywać pozycję pod okiem nauczyciela) - migrena - bezsenność nie wiem , zrobilam i jakby troche pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×