Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

POMOCY!czy to zlamanie?co robic?

Polecane posty

uderzylam sie 2 godz.w palec u stopy-bol potworny i od tego czasu spuchla mi troche stopa i caly czas okropnie boli!!!miedzy palcami ma krawiaka....czy to moze byc zlamanie????jak sobie ulzyc w bolu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:) ale mnie to naprawde ostro napieprza...nie wiem czy nie trzeba bedzie rbic przeswietlenia itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
no to zrób przeswietlenie, jaki masz problem? :o żałosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz taksowke
i jedz na ostry dyzur. To moze byc zlamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
bez przesady.. moze okład z altacetu??? ja ze złamanym palcem 2 dni chodziłam i jakoś nic mi się nie stało, więc moze poczekać do jutra i jej przejdzie jakoś i będzie widać ze to nie jest złamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak zlamany to i tak nie wsadza w gips... Ale warto sprawdzic... Uderzylas, czy cos Ci spadlo...? Bo jak zmiazdzony to gorzej, a jak zlamany to sam sie zrosnie... chyba, ze zlamanie z przesuniecie. Wniosek: przeswietlic nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
dlaczego wstyd????? przestan! boli Cie prawda?? a tam są lekarze.. nie rozumiem czego sie wstydzić. ja z zębem na ostry dyzór jechałam! a napisz jeszcze jak go sobie zbiłas o istotne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chcialam tylko prosic o rady jak ulzyc sobie w bolu..... nie chce z palcem po lekarzach jezdzic,a czuje nieprzespana noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlam przez pokoj na bosaka i przodem stopy tzn palca weszlam w metalowaa noge od fotela :/ czyli takie uderzenie na wprost,nie z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
no niech idzie poprostu do lekarza jutro! wsio! ja kiedyś zleciałam z konia i jechałam na pogotowie z obojczykiem, nawet lekarz myslał ze jest złamana.. nie mogłam nią ruszyć, a okazało się ze tylko stłuczenie, ale to jakie! przez 2 tygodnie mnie mama myć musiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny okladzik
i 4 tabletki ibupromku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, ze az tak bardzo boli ze trudno wytrzymac po 2 godzinach... Bo zaraz opo uderzeniu to rozumiem... Moze faktycznie cos Ci sie tam przemiescilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele razy tak gruchnelam jak opowiadasz... Raczej watpie zeby to mialo byc cos powaznego, chyba ze masz jakies delikatne kosci albo wyjatkowego pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
wybity.... tak mi się wydaje boli jak jasna cholera i będzie jeszcze długo boleć. chociaż ja jak sobie tego palca złamałam to tez tak na wprost ( co prawda u ręki) grałam w kosza i tak przydzwoniłam środkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
nie na 100% nie jest złamany... ale przeswietl. i napisz jutro. ale jestem prawie pewna ze nie jest. to sie czuje.. zresztą nie mogłabyś nim ruszyć w sensie fizycznym, a nie z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej boli jak wstane,najlepiej jak mam stope w gorze... okladalam lodem,posmarowalam ketopromem i nic.... nie mialam nigdy nic zlamanego dlatego nie wiem co to moze byc i pytam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne objawy przy stluczeniu ;) Ale jesli to zwykle stluczenie to dziwie sie tylko, ze tak dlugo i tak mocno Cie boli... To zawsze boli dosc mocno tuz po... (zalezy od okolicznosci :P ) ale 2h po uderzeniu!!! I tylko to mnie dziwi i sklania ku przypuszczeniu, ze to cos gorszego... Tez nic nigdy nie mialam zlamanego, same stluczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jane Puma --> jedź na prześwietlenie, nie zaszkodzi a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest śmieszne
bo jak jestem masakrycznie wściekła,to kopie w coś albo uderzam pięścią w coś,i potem jest kłopot,załamanie to to nie jest ale wizyta u psychologa też pewnie wskazana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
złamanie tez nie nasuwa jak niewiadomo co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×