Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kksdkksdkskdsd

POMOCY!!KTOŚ PRZEŚLADUJE MNIE I DZWONI Z PRYWATNEGO ZASTRZEZONEGO NONSTOP!!!

Polecane posty

Gość kksdkksdkskdsd

i jak odbieram to polaczenie sie urywa.. nonstop dzwoni ten numer zastrzezony do mnie i puszcza sygnaly a jak odbiore to zrywa polaczenie.. boje sie ..po co ten ktos tak robi ??macie pomysl.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do operatora może udzieli Ci informacji na temat numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunghyrfty
ja mialam tak samo tylko ze ten ktos sie nie rozłączał i tak trzymałam go nie raz po 5 min i nic nadal dzownil,nieraz o 24 w nocy zaczelo mnie to wkurzac i zablokowałam sobie rozmowy przychodzace z numeru zastrzezonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombkaaa
zablokuj sobie polaczenia z numerow zastrzeżonych i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kksdkksdkskdsd
a mozna sobie zablokowac??ja mam teraz playa na karte wiec nie wiem co robic kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjazabrz888
Zglos to na policje i nie wychodz z domu. Ja bym tak zrobila. Jeszcze Cie ktos zabije a pozniejw TVN beda znowu o tym mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXMADAXXX
Miałam podobnie, ale zablokowałam w telefonie połączenia przychodzące od numerów zastrzeżonych i teraz jak ktoś próbuje dzwonic z zastrzeżonego to go automatycznie odrzuca. Mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jednegoogg
ale co to moze byc..kto tak moze nękac..i czemu ten ktos puszcza sygnaly zamiast dzwonic dłuzej a jak juz dzwoni to urywa sie polaczenie jak słyszy moj glos..czy ten ktos sprawdza czy mam właczony telefon ?ALE PO CO TO KOMU?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowne bikini24
BO KTOS CHCE CIE ZABIC IDIOTKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jednegoogg
nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kksdkksdkskdsd
ale po co ktoś miałby mnie sprawdzać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsfds
idziesz na policje, robisz zgłoszenie a oni ustalaja numer telefonu. proste. w playu ci nie podadza czyj to numer, ani jaki to numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka z moheru
O jeny jak ty jęczysz, zablokuj sobie, albo idź do BOK, albo zgłoś na policję. Może jakiś chłoptaś się zakochał, zdobył numer i dzwoni, by cię usłyszeć, albo odwrotnie, ktoś cię nie lubi i chce dokuczyć. No po co ktoś to robi, nieważne po co, ważniejsze jak gada powstrzymać. Masz podane sposoby, działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policja to takimi głupotami
się nie zajmuje, nie ma tu nawet żadnego wykroczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsfds
policja nie wybiera sobie spraw ktorymi sie zajmuje. dostaje zgloszenie o nekanie i MUSI wystosowac pismo do operatora z nakazem podania numeru telefonu. wiec nie pieprz ze policja ma prawo wybierac sobie te atrakcyjniejsze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie!!! to ja!!!ja ja
tak wydzwanima.przyznaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyzwoitePodszywe
jak fon na karte to karta w śmietnik i po sprawie, jak dalej będzie dzwonił to znaczy że ktoś z twojego otoczenia (bo z kądś musi znać nowy numer) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufla
też tak miałam. Potem się okazało że mam w telefonie ustawioną taką funkcje że jak dłużej przytrzymam pewien guzik to za pare minut włącza mi się połaczenie alarmowe czytaj: "ktoś" do mnie dzwoni z zastrzeżonego i po odebraniu się rozłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufla
pogrzeb w instrukcji obsługi, w samasungach tych nowszych da się blokować połączenia przychodzące także te z nieznanych numerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gooopoty
policja nie wybiera sobie spraw ktorymi sie zajmuje. dostaje zgloszenie o nekanie i MUSI wystosowac pismo do operatora z nakazem podania numeru telefonu. wiec nie pieprz ze policja ma prawo wybierac sobie te atrakcyjniejsze sprawy właśnie o to chodzi że to nie jest żadne nękanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może se ustawiłaś
fałszywe połączenie? haha myślisz że ktoś traciłby kasę tylko po to żeby cie potrzymać na linii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nulla88
A czy można sie jakoś dowiedzieć czyj to nr? Do mnie dzwoni ktoś od maja 2011r do dziś. No i wczoraj pierwszy raz sie odezwał, jakiś facet. Nie chce robić problemu nikomu ( żadnej policji itp), tylko dowiedzieć sie kto to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan_grozny
Jeśli telefon od TPSA to można zamówić usługę prezentacji numeru i włączyć wykop z poziomu centrali dla numerów bez identyfikacji. Dla komórek chyba tez się da ale to już komtakt z operatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nulla88
Tel w play... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaW
Szkoda, że z prywatnego bo gdybys miała numer to mogłabyś go sprawdzić na infonumer pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×