Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njuton

Pomysł jak się reklamować

Polecane posty

Gość njuton

słuchajcie, założyłem firmę. Ale nie bardzo mi się to kręci, szczerze to nie mam pomysłu jak sprawić by klient wrócił, nie mam kompletnie pomysłu. Firma to usługi ksero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie dziś mało kto kseruje ludzie w ogóle mało co robią ja się dziwię dlaczego to wszystko jeszcze się kręci a ty myślisz o kliencie chyba o duchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij kserować za darmochę i też ich nie zadowolisz bo oni nie mają pomysłu co kserować no dokumentasy ewentualnie ,ja w ostatnich latach miałem tyle zapału do sensownych tekstów na temat zdrowia i całe te materiały poniewierają się po domu tego nikt nie potrzebuje wszyscy są zdrowi i głupkowato przeszczęśliwi bo tak normalnie szczęśliwych to jak na lekarstwo serio ogarnij się rozejrzyj i pomyśl napisz sam ciekawą książkę i będziesz miał dozgonną satysfakcję i brak czytelników,oni są zmęczeni przeładowani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njuton
sam nie wiem, chodzi o to że ksero jest dość daleko od uczelni, bo lokal który miałem wynająć bliżej ktoś mi sprzątnął sprzed nosa, sam nie dawno studia skończyłem i sporo tam musiałem drukować czy kserować, ludzi w ksero zawsze było mnóstwo. Nie wiem, ja już się zastanawiałem nad jakimiś gadżetami żeby ludzie wracali, żeby reklama była żywa, wiecie na przykład smycze http://www.extrema.com.pl/produkt/smycze.html , albo pendrivy. No bądź co bądź studenci potrzebują drukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem z usług drukarni www.advmedia.com.pl. Zrobili mi piękny baner reklamowy i zamówiłem u nich jeszcze niewielki szyld do biura mojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żywa reklama to super pomysł na zapleczu swego ksero zrób kotłownię i niech klient zrąbie u ciebie jakąś dziwkę zobaczysz jak szybko nazad zawróci,a jeszcze możesz dodać gumę z własnym logo żeby mu się w łeb skutecznie wtarło przy rypaniu,no a za pomysł to ja chyba zasługuję na Nobla a ty to zależy od tego czy się panienka spodoba,tylko nie zawodzić że to zły pomysł!!!(^_~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalim88
Z strategią marketingową można poeksperymentować we własnym zakresie lub też zbudować ją bardziej profesjonalnie niż metodą "prób i błędów", tj. skorzystać ze wsparcia lokalnej firmy badawczej i zrobić małe rozeznanie rynku - potrzeb Twoich potencjalnych klientów oraz sposobów promocji, które najbardziej do nich przemawiają. Niektóre, np. ta, z której kiedyś korzystałem (http://www.badania-rynku.com.pl), mają w ofercie m.in. ekspercką pomoc przy formułowaniu strategii marketingowej - takie usługi nie kosztują wiele, a mogą często procentować na lata (i szybko się zwrócić). Polecam się nad tym zastanowić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola438
W naszych czasach jest wiele ciekawych form reklamy, między innymi programy partnerskie, marketing , seo itp. Poczytaj sobie o afiliacji: http://adnext.pl/6-mitow-afiliacji , która jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataska
Reklama internetowa jest skuteczna, moim zdaniem to najlepsze rozwiązaniem. Oczywiście oprócz tego, warto mieć na uwadze wysoką jakość obsługi klienta. Zobaczcie sobie system https://serwersms.pl do wysyłki smsów, platforma jest intuicyjna, można z niej korzystać na urządzeniach przenośnych. Firma daje sporo możliwości, są różne pakiety do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataska
Reklama internetowa jest skuteczna, moim zdaniem to najlepsze rozwiązaniem. Oczywiście oprócz tego, warto mieć na uwadze wysoką jakość obsługi klienta. Zobaczcie sobie system https://serwersms.pl do wysyłki smsów, platforma jest intuicyjna, można z niej korzystać na urządzeniach przenośnych. Firma daje sporo możliwości, są różne pakiety do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zrob taka reklame: kseruje tylki. Za najladniejsza pupe xero czarno białe do 200stron gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie sami spece i stratedzy marketingowi widzę, że siedzą na kafie. Autorze obiektywnie rzecz ujmując wtopiłeś z interesem, aż żal. Lokal z d**y w miejscu nieodpowiednim. Sam byleś studentem i nie wiesz, że nikt nie lata przez pół miast by coś skserować tylko szuka, by było blisko i szybko. No chyba, że cena była by na tyle atrakcyjna by komukolwiek chciało się ruszać gdzieś dalej. Reklama w gadżety w tym przypadku to tylko strata pieniędzy, bo ludzie nie wrócą jak im Twoje ksero będzie nie po drodze i nawet kolorowa smycz do kluczy ich nie zachęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza rzecz jaka trzeba zrobić to zmienić lokal a nie zamawiać koszulki z logo firmy. Ale tu dostaniesz mnóstwo linków do wszelakich drukarni i innych zajmujących się znakowaniem, z prostej przyczyny tego jest mnóstwo na rynku i każdy chętnie zarobi na Tobie wciskając Ci dosłownie wszystko z nieszczerym uśmiechem przekonując Cię, że to zwiększy ci zyski. Zyski zwiększy ale tych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
A może baner świetlny? :) ciekawe wyświetlacze led widziałam tu: http://wyswietlaczeled.pl/ które są energooszczędne ponieważ zastosowane rozwiązania technologiczne obniżają zużycie energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są też naszywki z logo firmy na torbie lub u braniu. fajne są też breloki z logo firmy i takie coś widziałam na stronie tej firmy www.imarsc.pl. Fajna oferta i z pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne są też naszywki na ubrania i na przykład torby reklamowe z logo firmy. Podobają mi się tez breloki z logo.... Na takie usługi dobra ofertę ma firma www.imarsc.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam logo firmy na tak zwanych naszywkach, które sa wykonane metoda haftu maszynowego w tej firmie www.embroidery-haft.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem u nich kiedyś taki haft maszynowy z logo firmy i bardzo ładnei to wyglądało. Widać, że takie logo jest bardziej widoczne niż zwykle na przykład w postaci zwykłego logo na koszulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałem szyld reklamowy do mojej firmy z tej właśnie drukarni wielkoformatowej www.advmedia.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibolkaa
Jak dla mnie najskuteczniejszą formą promocji jest kampania reklamowa w internecie. Zdecydowałam się na współpracę z agencją Nakatomi i dobrze na tym wychodzę. Każdy miesiąc przynosi nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne jako gadżety reklamowe są koszulki z nadrukiem ale nie takim zwykłym tylko wykonany metodą haftu komputerowego. Dla tego ja takie nadruki zamawiam w tej firmie www.zokart.pl, która się w tym specjalizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izydy
Spróbujcie skontaktować się z krakowską Agencją MtWeb https://mtweb.pl/pl/ oni są fachowcami, jeśli chodzi o promocję w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny i chłopaki, ja myślę,że odpowiednia promocja w sieci jest w stanie zrobić swoje :) Wiem coś o tym, bo sama korzystałam z usług tego typu u cortary właśnie, żeby rozpowszechnić mojego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×