Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oaaaaala

PORD Gdynia, - egzaminatorzy masakra!

Polecane posty

Gość oaaaaala

Piszę do Was, bo już drugi raz ktoś z panów egzaminatorów "niesłusznie mnie udupił" Dwa razy trafili mi sie w porządku,ale to byl moj blad.A le dzisiaj to bylo grube przegiecie! Myslalam ze przed swietami beda zadowoleni ze maja wolne i ze swieta a z czym sie spotkalam? wszyscy w ostatniej godzinie ich pracy ( 13) oblali na placu! Nigdy nie przytrafilo mi sie cos takiego, zostalam oblana bo zgasl mi samochod! Nie raz mi gasl na placu a egzaminatorzy mowili ze jic sie nie stalo, a dzisiaj zostalam oblana a nawet nie przejechalam metra! W dodatku facet byl niemily, krzyczal ze nie zostawilam torebki w szatni co w ogole wytracilo mnie z rownowagi! 12 osob wrocilo po niespelna 5 minutach, a po nastepnych 5 wszyscy egzaminatorzy uchachani wyjezdzali do domu!! Porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeeenka123456
:ojak ci zgasnie na placu to masz lipe dziecko bo to tak jakby próba dwa zgasniecia i SPADÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaala
po pierwsze nie jestem dzieckiem. I nie ma prawa mnie oblac jak zgasl mi pierwszy raz, nawet nie ma prawa gdy zgasnie za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeeenka123456
to nie znasz przepisów obowiazujacych na egzaminie - poprawne wykonanie zadania to wykonanie go ciagiem bez zatzrymania itp, zgasniecie już to sygnalizuje. ponadto jak wykonujesz razace błedy egzaminator ma prawo przerwac egzamin bez 2 próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaala
no to sie nie zrozumialysmy, nie zaczelam wykonywac zadnego zadania. A zgasnac moze nawet na miescie. A poza tym egzaminator nie jest moim ojcem zeby mogl drzec na mnie ryja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIeeeenka123456
to co ledwo wsiadłas do auta i już koniec :O nie ma szans przeciez kamery sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaala
no widzisz dla chcacego ncic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeeenka123456
taki egzamin mozesz łatwo podwazyc, niemozliwe zeby tak było, jeszcze jakby kamer nie było to byłabym ci skłonna uwierzyc ale tak, cos sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaala
aha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaala
widze ze doswiadczenia ci nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczkowa soup
to się odwołaj a nie pierd... na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeeenka123456
to moze inaczej co wpisał jako powod na kartce która dostałą ze oblałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeeenka123456
po prostu ojciec jest egzaminatorem wierz lub nie ja prawko zdałam za pierwszym podejsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezgaminator
pracuje 10 lat w zawdzie powiem tak: 2 razy gasnie ocena negatywnaa 7 raazy przez caly egzmin pozytywna jestesmy zawsze ci najgorsi mamy wytyczne nikt nie postawi enki bezpodstwnie NA Pasie oceniam ruszasnie 2gasnie niezdany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianin.
sranie w banie, ja zdałem w gdyni za pierwszym podejściem :classic_cool: egzaminatorzy są bardzo mili i na poziomie, to nie to co kiedyś gdzie kadra składała się ze starych dziadów którzy tylko liczyli na łapówki zasady egzaminowania są jasne i egzaminator musi ich przestrzegać, nie może udupić za nic dwukrotne zagaśnięcie silnika bądź zatrzymanie się na "rękawie" za własnej woli kończy egzamin (albo raz ci zgaśnie, raz sama się zatrzymasz, bez różnicy) ja się tyle bajek w internecie naczytałem o egzaminatorach jacy to oni są źli i niedobrzy, ale teraz wiem że to tylko wyobraźnia osób egzaminowanych które nie potrafią sobie poradzić ze stresem, źle jeżdżą albo nie znają dobrze przepisów jak się chce to można, a jak się nie chce to nawet teorię się obleje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianin.
swoją drogą to co czwarta osoba (albo i więcej) w gdyńskim PORD-zie oblewa na placu :classic_cool::D wiem bo kilkakrotnie tam byłem i sobie obserwowałem zza ogrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askw
PORD w Gdyni to jakas masakra a egzaminatorzy są bez serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowno prawda. Nie zdałem 4razy w Gdańsku a potem bez problemu w Gdyni. Wystarczy umieć jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminatorzy gdyńscy, to klika. Jeśli zauważą, że kogoś można doić, to będą go oblewać w nieskończoność. Brakuje im kompetencji, mają swoje "widzimisię" na temat zdających, jeśli się odezwiesz nie tak jak mu wygodnie, to Cię obleje, jeśli lepiej od niego pachniesz, to Cię obleje. Trenują tak długo lewoskręty, aż Cię obleją. Dla mnie to mafia wyłudzaczy 140 zł za kolejny egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zdawał niedawno i miał do czynienia z panem Jarosławem K? Co sądzicie o tym egzaminatorze . Dla mnie był bardzo niemily i jakieś głupie przytyki podczas egzaminu. Nie mówiąc już ze bardzo późno mówił gdzie mam jechać. Oczywiście oblałam bo niedość ze człowiek zestresowany to ten jeszcze dowalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy w gdyni trzeba zdawac ,zeby zdac?ile razy trzeba wplacic 140 zl zeby dostac upragniony swistek?wiem ze osrodek musi zarobic,dlatego pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutnik
tak 5-6 razy okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×