Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Porzucone osoby , czy można jeszcze znaleźć szczęście ?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym założyć ten temat zeby zobaczyć ile z opuszczonych osób przez swojego partnera partnerkę odnalazlo jeszcze szczęście ,czemu z wami się rozstali i jak poznaliscie nowe połówki , czy jesteście szczęśliwi ? Mnie zostawił 5 miesięcy temu facet i nie wierzę że kiedyś spotka mnie jeszcze taka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jestem samotna od 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam męża jeszcze w dniu kiedy zerwał ze mną facet którego bardzo kochałam , zobaczył jak placze na ławce w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat, który dobija ? Nie rozwinie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego temat który dobija , może są tu szczęśliwe kobiety mężatki a także faceci którzy opisze swoją historię jak zostali rzuceni przez osobę która bardzo kochali a później jednak szczęście do nich przyszło , myślę że to temat dający raczej nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Ja 5 lat sama. Do dziś nie ułożyłam sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpie, z porzuceniem jest tak, że zawsze wychodzi na to że osoba którą sie zostawia jest winna, gorsza. A osoba zdradzająca porzucająca jest widziana w lepszym świetle. Na pierwszy rzut oka niesprawiedliwe, ale ziarno prawdy w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze paskudny charakter porzucjącego i jego egoizm prędzej czy później wyjdzie na jaw , o ile porzucona osoba sama nie była okropna tzn zdradzala albo biła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×