Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

posiadacze kotów pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Czy to normalne że obcy kot podchodzi do człowieka i się ociera o nogę a nagle lekko gryzie czy dapie pazurem po nodze? Czy to jest objaw zaczepki do zabawy? Miałam taką sytuacje i teraz obawiam się że może to był kot ze wścieklizną ? a mnie lekko kłami przejechał po skórze ,krew nie leciała. Jestem straszną panikarą ,proszę o poważne odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zaczepiają koty, które są przyjazne. Jak się martwisz o wściekliznę to przejedź się do szpitala zakaźnego, zobaczysz co ci powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty mądra/y? nie masz nic do powiedzenia to się nie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do weta albo lekarza zadzwoń i się zapytaj jak poważnie panikujesz, a mi by wystarczyło przemyć to miejsce woda uteln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham jak mi tak robi obcy kotek - na serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za normalną odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziękuję za normalną odpowiedźusmiech.gif x To kafe, tu trafisz na wszystkie skrajności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co mnie niepokoi to to że nie znam tego kociaka,a on do mnie podszedł się poocierać o nogi. Do innych ludzi jak zobaczył też od razu podbiegał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre koty czy psy tak mają, że są bardzo ufne i podchodzą do każdego człowieka, inne trzymają dystans. Moje koty często w trakcie zabawy, czy jak to napisałeś zaczepki, tez mnie pazurkami przelecą, albo próbują na ile pozwolę im wbić ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie tez przychodzi kicia sasiadki. Uwielbia ze mna spedzac czas, lasi sie, mruczy i czesto wlasnie mnie gryzie. Calkowicie normalba kocia aktywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to byl Kotek Pijaczek?? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mam nadzieje ,ale jak na moje to był za bardzo *****iwy ,czyli do wszystkich zaraz biegł z wielką ochotą kto tylko przechodził tą drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ludzie to maja problemy.. pomysl sobie jakby byl u Ciebie huragan Irma np. To jest cos czego mozna sie bac! A nie malego koteczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie był mały :D Kobieto nie wyśmiewaj...każdy ma różne fobie i lęki..jedni się boją pająków a ja kotów . Sa one dla mnie jak dzikie nieprzewidywalne zwierzeta.. i wlasnie sie nie mylilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyj ranę -jodyna betadin itp przpłukaj gleboko . Porada od p ielęgniarki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsnajpers
To nie jest dziki kot na 100 pro albo zagubił się albo ktoś wyrzucił z domu dziki nawet łagodny nie ociera się szuka towarzystwa człowieka aż go ktoś nie zniechęci delikatnie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli kot nie skaleczyl cie, nie naruszyl ciaglosci skory to nie masz sie czego obawiac ani po co przemywac. Kicia ocierala sie z milosci do ludzi i checi zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiendzu skąd znasz ten wierszyk o kocie co zostanie na 3 nogach??? bardzo mnie to rozsmieszylo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taki głupi jak niektóre tematy i komentarze na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×