Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałem dziewczynę która mnie zniszczyła

Polecane posty

Gość gość

nigdy nie miałem nikogo, byłem sam przez prawie całe studia, nawet się nie całowałem i nigdy nie umówiłem. Spotkałem pewnego razu dziewczynę, postanowiłem się z nią umówić bo zawsze żyłem w przekonaniu że ta pierwsza będzie jedyna. Bardzo się starałem, pierwszy seks itd. Zrobiłbym dla niej wszystko> BYŁEM GŁUPI, IDIOTYCZNYM MARZYCIELEM. Przez 6 miesięcy robiła mi pranie mózgu, że mi nie zalezy i że pewnie ją zdradzam. Biegałem jak piesek. Okazało się że zdradzała mnie ze swoim eks do którego chciała wrócić a który jej nie chciał. Ja miałem posłużyć jako taki argument i wabik na niego. W końcu się zeszli a ona z dnia na dzień napisała że jestem frajerem. TO stało się kilka lat temu ale dalej mam z tym problem. Zauwazyłem że nie porafię do końca o tym zapomnieć. W stosunku do kobiet nie krepuje juz się ale niestety nie ufam, nie potrafię wejść w związek, już nie jest tak magicznie a ja po prostu podświadomie boje się zaangażowac. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję :( Ale nie każda dziewczyna jest taka podła..jeśli Cię to pocieszy to ja mam 24 lata a się nawet nie całowałam i w sumie to możliwe, że tak już zostanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ale to mnie bardzo zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic  No1
Cóż, ja bym dał w pysk z liścia, uśmiechnął się i odparł "No nie, ja jestem po prostu mniej zepsuty niż ty. Pa." Ale zdaję sobie sprawę, że pozbycie się przywiązania do drugiej osoby bywa ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś naiwny i tyle. Przebolejesz i będziesz mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkraczocha cie uzdrowi:P, głąbie, tych które się kocha nie zdradza się, nie łapie się 2 Sroka za ogon, bo zostaje się z najgorsza, silne i zdrowe wygrywają sie z takich ukladow:P, najgorsze przed tobą, frustracja z bycia z głupia, zakłamaną i nudna prostaczką, ,seks wyczyny jej znudzą ci się jak kazdemu nastolatkowi, ale ty masz 50 lat, za późno będzie znaleźć sobie kolejna kobietę, rozkraczocha zmarnowała życie jednemu tobie też zmarnuje, bo jesteś taki jak tamten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×