Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olulinka

Pracujace zony-jak spedzacie czas po przyjsciu z pracy do domu

Polecane posty

Gość tak se pisze
a byl tu taki temat dopiero co.. ale nie pamietam tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
ja poświęcam trochę czasu (ok półgodziny) dla domu, tzn zmyje naczynia, pranie nastawie, coś poukładam. większe porządki robię w weekend, maż mi pomaga jeśli akurat nie ma szkoły. a tak to zamuję sie sobą, swoimi pasjami, albo pogadam trochę z męzem, czasem na zakupy pojedziemy razem. no ale ja mam lekko bo jeszcze dzieci nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wracam z pracy, mąż ugotuje obiad, ja pomogę synkowi w lekacjach, posiedzę troche tutaj, jakieś pranie małe zrobie, przygotuje się na jutro do pracy i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez jeszcze nie mamy dzieci wiec jest latwiej, narazie w domu jest kot, tez wymagajacy domownik :) Jeszcze studiuje wiec zazwyczaj planuje ze wieczorkiem po zjedzeniu obiadu sie poucze ale rzadko mi to wychodzi. Tak samo jak echh wieksze porzadki robie w weekend z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wracam z pracy albo koncze prace w domu to razem z ukochanym robimy fajne rzeczy..gramy w gry ..kapiemy sie w wannie zksiazkami..wychodzimy gdzies..lubimy wszedzie lazic razem i robic duzo rzeczy razem..sprzatamy ech raz w tygodniu..teraz chyba wszystko sie zmieni bo bedzie dziecko..ale bedziemy sie starac i je wlanczac do naszego zycia a nie rozdzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×