Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawdziwa inteligencja się ukrywa bo może się powtórzyć historia. Tytuł naukowy

Polecane posty

Gość gość

Niestety nikomu nie ufamy. Musimy udawać głupich żeby nas nie dobili a tytuły naukowe nie sauna potrzebne niczym łatka na czole do strzału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda bo mamy pseudo naukowców, którzy totalnie są idiotami, mimo faktycznych zdobytych tytułów okazują się zupełnie bezwartościowe egoistyczne zadufane osobistości, które myślał, że są pemkiem świata nauki. Dobry pomysł zawsze się dobrze reklamuje i bez rekomendacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadufane w sobie są najgorsze osobistości. Brak tolerancji, akceptacji czy poważania człowieka jako takiego i wartość osoby ma związek z kulturą. Bezwzględnie beszczelni uznają, że są najważniejsi na świecie, a zatem psychopaci, dyktatorzy itp chorzy psychicznie ludzie a posiadające wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego pytanie :Wartość człowieka poznaje się po tym co potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Brak tolerancji" x najgorszy ten brak tolerancji jest :) :) ojojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:56 Ma rację owy autor . Spotykam wykształconych ake nie jest to reguła, że tolerancji jakoś nie wykazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak tolerancji bo wiedzą więcej i nagle wiara im przeszkadza bo fizyka, chemia i w ogóle nauka niweczy całą wiarę choćby w siebie . Coś w tym jest. Wiara nie powinna być nigdy komentowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tym ukrywanie się inteligencji jest genialne.Znam ludzi, z którymi sama rozmowa z nimi przekonuje mnie , że mam do czynienia z kimś wyjątkowym. Zwyczajnie kontakt z takimi mnie cieszy i jakby przyciąga do rozmowy o w ogóle chce się z takimi przebywać. Poruszony temat mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda. Inteligencja nie musi zdobywać tytułów ponieważ mają wrodzone cechy, których wiele ludzi mimo posiadanych już tytułów nigdy im do pięt nie dorosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×