Odpowiedz na ten temat

Prezent dla dziecka

 • Maarrgaretka 2017.10.23 [08:09]
  Dzień dobry , chciałabym poradzić się Was w pewnej kwestii . Mianowicie Szukam prezentu dla mojego dziecka Od razu jednak mówię , że nie interesują mnie jakieś gry komputerowe itp . chciałabym bowiem kupić coś edukacyjnego . Możecie mi coś w tej kwestii doradzić ? Może jakieś puzzle, karty ? Co byłoby odpowiednie?
 • Chefterka87 2017.10.23 [10:52]
  A w jakim wieku jest dziecko? Bo fajnych zabawek edukacyjnych jest do wyboru do koloru. No i też jest też istotne do jakiej kwoty chce się wydać. Dla starszego dziecka mogę polecić na przykład taki interaktywny globus https://www.al.to/p/264734-zabawka-edukacyjna -clementoni-interaktywny-eduglobus-poznaj-swiat.html Zawiera dużo informacji, ma funkcję quizu a przy tym świetnie się nada do nauki geografii. Ale to taki luźny rzut. Jakby było więcej danych to mogłabym coś innego jeszcze zaproponować usmiech.gif
  "Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi." - więc jestem chyba najbogatsza na świecie!
 • Alinaaaaaaa 2017.10.24 [08:21]
  No to idealnym prezentem byłaby jakaś wycieczka usmiech.gif Ja uczę moich malców, że nie pieniążki i elektronika jest ważna. Wysyłam ich zawsze z agencją Tropem Przygody na wycieczki jednodniowe i są bardzo zadowoleni usmiech.gif + wiedzą coś więcej o świecie, więc prezent doskonały według mnie usmiech.gif
 • Ala Kozak 2017.10.24 [11:52]
  A co powiesz o np nowym laptopie, bo nie dawno takiego widziałam https://www.morele.net/wiadomosc/toshiba-sate llite-pro-a30-dane-techniczne-wydajnosc-czy-warto/4108/ Dziecko napewno będzie zadowolone z takiej oryginalnej opcji. Laptop to także praktyczny prezent, idealnie nadaje się także do nauki.
 • wercia12345 2017.10.24 [16:01]
  Jeśli interesuje Cię, tak jak to napisałaś "coś edukacyjnego", to moim zdaniem dobre będą klocki edukacyjne. Jeśli o mnie chodzi, ja zamawiałam je tutaj https://klocki.edu.pl/ u mnie dziecko bardzo chętnie się nimi bawi. Na pewno może cieszyć fakt, że synek poza zabawą nabywa też rozmaite umiejętności. Widzę, że na przykład ma większą sprawę w rączkach oraz większą wyobraźnię. Zdecydowanie poszerzyło mu się też słownictwo usmiech.gif a w jakim wieku jest Twoje dziecko?
 • Maarrgaretka 2017.10.25 [05:57]
  Chefterka87: synek ma 5 latek usmiech.gif laptop odpada , ponieważ nie chcę , żeby w tak młodym wieku już zaczął przesiadywać godzinami przed komputerem usmiech.gif inne propozycje są ciekawe, Bardzo dziękuję wszystkim za cenne informacje , teraz będę miała na twardy orzech do zgryzienia , na co ostatecznie się zdecydować usmiech.gif chociaż mnie osobiście najbardzie się te klocki edukacyjne podobają usmiech.gif
 • Stokrotka159 2017.11.15 [23:30]
  A ja podpowiem coś z innej baczki. A może założyć mu fundusz inwestycyjny? Wiem, że teraz na pewno nie będzie tym zachwycony i za bardzo nie zrozumie o co chodzi, ale jak już skończy np. 18 lat to taki fundusz będzie jak znalazł i będzie bardzo szczęśliwy że rodzice pomyśleli o czymś takim w jego dzieciństwie. Polecam też przy wyborze takiego funduszu skorzystać z porównywarki np. takiej https://direct.money.pl/funduszeinwestycyjne/ żeby mieć większą pewność że wybraliśmy najlepszy "towar" dostępny na rynku.
 • gość 2017.11.15 [23:37]
  kup mu KULSONa

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...