Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniPaulina

Prezent walentynkowy

Polecane posty

Witam was, szukam inspiracji na prezent dla mojego lubego. Zbliżają się walentynki więc chciałabym w tym roku oprócz romantycznej kolacji( pewnie z jego strony już szykuje!!!) ofiarować mu prezent. Mój luby interesuje się podróżami, digitalizacją przyrody. Co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co przyrody, na szczęście, nie można zdigitalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworzenie archiwum zdjęć cyfrowych przyrody to nie digitalizacja? To pojęcie już ma szersze pojęcie, za sprawą Internetu. Dla wielu artystów czy edukatorów medialnych digitalizacja to po prostu robienie zdjęć. Dziewczyna tutaj prosi o radę w sprawie prezentu, a nie dysputy na temat etymologii słowa digitalizacja. A jakimi rodzajami podróży interesuje się twój chłopak? To jakieś dłuższe wyprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj mu swoją cnote w walę tynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby z konkretnymi zainteresowaniami to wdzięczny temat jeśli chodzi o prezenty :) No ale właśnie, napisz o jakie podróże chodzi i czy digitalizacja faktycznie oznacza w tym przypadku fotografowanie, swoją drogą fajnie to ujęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mowilas ze juz z nim nie jesteś. Oszukalas mnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio był w ramach europejskiego projektu robić zdjęcia lasom w różnych częściach Europy. Wymagało to od niego odpowiedniego ekwipunku(może jakiś sprzęt na prezent?) Wiem, że za miesiąc jedzie do Argentyny, więc podróżuje on bardzo często i w bardzo konkretne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzętu lepiej nie kupuj, skoro nie znasz sie na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś zestaw erotyczny? Na dyskrecja pl mają fajne zestawy. Rok temu dostałam prezent z tamtego sklepu, a w tym roku ja zrobiłam taki prezent swojemu chłopakowi. Nie mogę się doczekać żeby mu go dać i przetestować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedziała na temat sprzętu wszystko to bym się może nie radziła? Sprzęt erotyczny odpada- za małą szafę już mam :P Chce coś co odchodzi od standardów "walentynkowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewalentynki
a ja myślę, że takie słodkie standardowe gadżety są fajne... taki właśnie urok walentynek, że są trochę słodkie i kiczowate, pełne serduszek i czerwieni i różu :D w kwestii prezentów, może daj mu coś pod niego, jakiś tshirt z napisem, a do tego dodaj cos slodkiego ;) kubek, czy cos :) widzialam fajne rzeczy w ofercie marketow, w polomarkecie np. są słodkie ramki do zdjęć i kubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę. Ale tak jak podkreślam dla mnie "urok" walentynek nie polega serduszkach, czerwieni, kwiatach- wole coś co naprawdę odróżni ten dzień od innych dni roku, kiedy bez okazji ofiarujemy sobie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, jestem przeciwna serduszkom i słodkościom, nam się może to podoba ale facetom naprawdę nie ;) Ale zgadzam się że jeśli chłopak jest wkręcony w temat, to kupowanie profesjonalnego sprzętu chyba też jest kiepskim pomysłem. On sam najlepiej wie czego potrzebuje ;) Kompromisem jest albo kupienie karty podarunkowej do sklepu ze sprzętem (wiele sklepów ma taki w ofercie, Saturn np.) albo gadżetu czy dodatku do ekwipunku. Wiem że są specjalne plecaki dla fotografów - może coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim chodzi o zabezpieczenie sprzętu no i odpowiednie rozłożenie komór, żeby wszystko w pięknym porządku było przenoszone, sama rozważam taki zakup bo czasami podróżuję z aparatem, chociaż jestem tylko amatorem, ale wiem co to za nieporęczny bagaż. Tu masz przykład czegoś takiego: http://allegro.pl/kata-lps-116-plecak-fotograficzny-canon-nikon-sony-i5029277141.html albo tu znajdziesz bardziej uniwersalne: http://www.tropiker.pl Oczywiście warto podpytać czy w ogóle taki prezent ma sens, może chłopak ma swoją ukochaną torbę, jak wiadomo mężczyźni przywiązują się do rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plecak na aparat to idealne rozwiązanie. Jeśli chłop dużo podróżuje to z pewnością ucieszy go taki prezent. Sam chyba poproszę swoją dziewczynę o takie cudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taki plecak to w sumie dobry pomysł. Z tego co widziałam w jego "asortymencie" nie było żadnych nowych gadżetów, a plecak na aparat to chyba praktyczne rozwiązanie. Dziękuje wam bardzo!!! Do tego jakieś "małe serduszko" i chyba będzie zaskoczony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak co roku zaopatruje się tutaj bo maja extra wybór i najlepsze ceny i co ważne żona zawsze zadowolona a przy okazji ja też usmiech.gif Sprawdźcie sami :http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=34194945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent związany z wypoczynkiem, relaksem, spa - w tych klimatach. Dobranie czegoś odpowiedniego wymaga zwrócenia uwagi na szereg elementów. Prezent Marzeń ma za kilka dyszek masaże. Przecież taki prezent powinien zdecydowanie każdemu podejść. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×