Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z mężem

Polecane posty

Gość gość

Maż w dniu ślubu mnie źle potraktował i cały czas byłam z swoją rodziną i poszłam sie położyć na 2 godz nawet tego nie zauważył bo był zajęty picie =m wódki swoimi kolegami. Po slubie boję się odezwac do niego bo wybucha złością np. siedzimy w kuchni z teściowa i nalałam mu zupy i powiedziałam żeby jadł bo mu wystygnie on ty mi się nie wtrącaj do jezenia po pary dniach jego ojcie miał urdziny powiedziałam mu że twój tato ma urodziny on do mnie przy teściowej A co ja musze pamietac o jego urodzinach. mielismy isc zaprosic jego kuzynke na chrzest naaszego dziecka on chiał bardzo isc sam ale poszłam z nim i żałuje żalił się jej ze codziennie do mnie do szpitala jezdził jak urodziłam dziecko , ona do niego ze musi sie wybrac na zakupy do galerii on do niej ze tez nie ma z kim jezdzic i ze razem moga jezdzic a ja jego sie doprosic nie moge zebysmy w niedziele pojechali bo mu sie nie chce p tym odprowadził mnie do domu i powiedział ze czegoś zapomniał i do niej poszedł wrodił o 2 w nocy. co byście zrobily na moim miejscu mam 20 lat on 24 slub wzieliśmy można tak powiedziec ze on chiał a ja nie chciałam i mnie przekonywał jak dobrze nam bedzie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toś sobie cześka wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jakiś niedojrzaly gnojek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie niedojrzały ten Twój mąż , myśli wyłącznie o sobie. Ja bym go zostawiła . Lepiej nawet samej być niż z kimś kto ma cie w d***e .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×