Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prywatny Gabinet Psychologiczny mgr Irena Maślankowska Opole opinie

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Korzystaliście? Ja mam zamiar zapisać się z mężem na terapię małżeńską, ale chcielibyśmy znać opinie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam do tego gabinetu córkę, bo miała problemy ze stresem, wpadła w jakąś depresję , no i Pani Irenka naprawdę jej pomogła. Ma podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam:) Nam pomogła z mężem dojść do porozumienia i odnaleźć siebie na nowo, za co jej serdecznie dziękuję. terapia zdziałala cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny psycholog. Chodziłam od jednego specjalisty do drugiego, ale profesjonalną pomoc otrzymałam dopiero w tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Irena jest ciepłym specjalistą ona nie pozostawia swojego pacjenta z problemem jest wyrozumiała, pomocna, a terapię prowadzi z wyczuciem i taktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogła wyjść z tej głupiej nerwicy dzięki niej też przestałam brać leki, które robiły ze mną jeszcze gorzej ogólnie godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie znajduje się ten gabinet psychologiczny? proszę o konkretny adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna3
Jestem pacjentem dr Maślankowskiej od jakiegoś czasu i uważam, że to bardzo dobry psycholog. bardzo mi pomaga w walce z depresją. Do poprzednika - adres gabinetu dr Maślankowskiej: Ul. Luboszycka 11, 45-215 Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako pacjentka Pani Ireny mogę powiedzieć również, że jej angaż w problemy pacjenta i jej ciepłe słowa dodają wiele otuchy. Rozmowy z Panią Ireną potrafią zmienić całkowicie podejście do pewnych spraw. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda34
Bardzo dziękuję Pani dr Maślankowskiej za ogromne zaangażowanie w pozbycie się moich problemów. Ta pomoc bardzo wiele dla mnie znaczyła. Nigdy nie spotkałam lekarza tak zaangażowanego w problemy swojego pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adelajda a czy ten adres jest na wylotówce na Namysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka34
Ja również polecam doktor Maślankowską. Bardzo mi pomogła za co bardzo jej dziękuje, bo bez jej pomocy nie wiem jak by sie to wszystko skończył ale na pewno żle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambira23
Bardzo dobry psycholog godny polecenia. Pomogła mi w walce z bezsennością. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogła zwalczyć stres i podejść inaczej do swojej pracy dzięki Pani Irence znów stanęłam na nogach i idę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że pani Irena,to wybitny psycholog, lekarz duszy... nam bardzo ta pani pomogła pomogła nam uwierzyć w siebie i znów pokochać siebie jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pani potrafi pomóc, jest w 100% zaangażowana w terapię i dba o to, by był tego oczekiwany efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż tu dużo rzec... Już się poddałam i chciałam to wszystko rzucić, ale Pani Irenie udało się uratować moje małżeństwo. Było ciężko, ale teraz jestem dozgonnie wdzięczna, to szczególnie dobre wieści dla mojej córki, która może się spokojnie wychowywać w kompletnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym poznać konkretną ofertę tego gabinetu, ma ta pani jakąś stronę www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno mi było się z tą panią umówić, ale kiedy już doszło do spotkania, to powiem wam, że no jestem pod wrażeniem jestem w kiepskiej formie, ale ta pierwsza wizyta dałami nadzieje na lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi czy ta pani przyjmuje na NFZ? jak to wygląda z wizytami ? czy pierwsza wizyta była dla was stresująca? jak długo trwa? co ile później są wizyty? czy długo trzeba czekać na kolejną? no i po jakim czasie można liczyć na jakieś efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Irena okazała się jedyną osobą w moim życiu, której mogłam zaufać. Pomogła mi wyjść z dołka w sytuacji gdzie już nie widziałam dla siebie nadziei... Kilka spotkań wystarczyło żeby nabrać wiary w siebie i zacząć walczyć ze swoją mroczną stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ile kosztuje wizyta u tego psychologa? jak długo trwa jedna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy zmarł mi mąż szukałam ratunku w alkoholu, jak dobrze jednak , że rodzina zapisała mnie na terapię do pani Ireny bez niej bym sobie sama nie poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blitz
Pani doktor Maślankowska to specjalista jakich mało.Jej indywidualne podejście do pacjenta od razu pokazuje, że żadnego problemu nie ignoruje i stara się rozwiązać go jak najlepiej. Swoim ciepłem i empatią powoduje, że człowiek się otwiera i łatwiej opowiada o tym co go trapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypadku na terapię chodziłam do pani psychologa i z czasem udało mi się wrócić do normalnego funkcjonowania więc nie poddawaj się. Myślę, że w moim przypadku to otwartość przyspieszyła cały proces? Po prostu daj sobie pomóc i wszystko będzie dobrze. Psycholog Maślankowska to profesjonalistka więc nie bój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę mi powiedzieć, czy to jest taki całkowicie prywatny gabinet, czy na NFZ też można się tu zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku, to były chłopak sprawił że straciłam poczucie własnej wartości i czułam się jak podgatunek człowieka... Rozmowa z panią Ireną nakierowała mnie z powrotem na dobry tor myślenia i po każdej sesji czuję poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacperowiec
kierując się opiniami w internecie również postanowiłam zapisać się na terapię do pani Ireny dla mnie to osoba całkowicie odpowiedzialna i doświadczona na własnej skórze przekonałam się jak szeroką ma wiedzę i jak bardzo interesuje się pacjentem czasie wizyt jest w 100% skoncentrowana na pacjencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, ta pani przede wszystkim patrzy na człowiek to on jest dla niej najważniejszy byłam bardzo roztrzęsiona po stracie męża, sama prowadziłam walkę sama ze sobą ale odkąd zaczełam chodzić na terapię znów zaczełam lubić siebie i walczyć o swoje życie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grepende
Polecam kazdej osobie przechodzacej przez ciezkie problemy lub zmagajacym sie z trauma. Po wypadku i przy inwalidztwie mojego dziecka sama nie dalabym z tym wszystkim rady. Pani Irena jest doskonalym psychologiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×