Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grupa ŻELAZNY

Przedwczoraj zgineło 2 pilotów Grupy akrobacyjnej ŻELAZNY

Polecane posty

Gość Grupa ŻELAZNY

Byłem na pokazie, widziałem zdarzenie na własne oczy ;( Jest mi naprawde bardzo przykro i tu zapalam znicze dla Marchlewskiego i banachowicza. http://www.tvn24.pl/2070634,0,0,1,1,wideo.html [*] [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraz ok 100 osób na drogach
:O a link to po to żeby sobie po 100 razy tę śmierć oglądać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody kierowca
Najgłębsze wyrazy współczucia dla rodzin. [ * ] [ * ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adewkwatio
--> oraz ok 100 osób na drogach aleś ty mądry, przygłupie jeden, oświeciłes mnie, czekaj niech Ci w rodzinie bliscy za to wyzdychają, taki urok rzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komus sie nie podoba
to niech nie komentuje. współczucie dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wy się umiecie podniecać tylko tym co zobaczycie w TV? przecież inni ludzie też ginęli - i co? gorsi? mniej ważni? współczucie dla wszystkich rodzin ofiar wszelkich katastrof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w osteteczności kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norka z zadupia
ja to czemu nie potrafia...bo to przeciez sensacja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komus sie nie podoba
--> canberra Jesteś kretynko analfabetką. Czytać nie umiesz imbecylu? Napisał założyciel topiku, że był bezpośrednim świadkiem, a nie w telewizji widział. Przeżywa to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byłam świadkiem wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym (ciało też widziałam, choć wolałabym nie :() i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zyczę wam Barany
...co teraz sie tak silą na mądrości ile to osób ginie, jak to sie wszyscy telewizją podnieają itp. żeby na własne oczy takie coś widzieć i jak matka, ojciec albo inny członek rodziny bedzie zdychał na Waszych oczach przypomnicie sobie to swoje cwaniactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odniosłem wrażenie
że autor raczej chciał się "pochwalic " tym że widział na żywo ten wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...
gówno canberra - masz znieczulice może, a może udajesz i komu chcesz zaimponować niby tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norka z zadupia
tez bylam, tez widzalam i sadze ze ludzie sa chorzy na ciezki debilizm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę przeżywać własną tragedię to będę miała w dupie takie cudze pseudo współczucie i świeczki zapalane przez osoby, które ani mnie ani moich bliskich nie znają :O nastroju mi to nie poprawi z pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg mnie znieczulicą jest właśnie cmokanie przez was nad trumnami i okazywanie sztucznej żałoby (bo jak można mieć żałobę po kimś o kim się 1 raz słyszy :O) zamiast w ciszy pozwolić rodzinom przeżywać rozpacz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzę że większość polskiego
społeczeństwa współczuje rodzinom pilotów a mimo to nie afiszuje się tym wspólczuciem taksamo większość Polaków widziała ten wypadek i nie trzeba wklejać linków. Jeżeli tak bardzo wspólczzujesz rodzinie to po co znów wklejsz ten obraz z wypadku ze by im przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...
canberra, takie fatum na Tobie ciążyć będzie że Ci rodzina na Twoich oczach wyzdycha. teraz tylko suko obserwuj, cwaniaku netowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klątw idiotów się nie boję :O nie masz co grozić bo to się przeciwko tobie może obrócić, uważaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzę że większość polskiego - zgadzam się z Tobą. Niestety większość ludzi \"cierpi\" w takich sytuacjach na pokaz... TV karmi się tymi tragediami, mają przecież sensacyjnego newsa... Śmieszą mnie te symbole --> Co to ma być? Internetowy znicz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...
--> canberra przeciwko mnie ...? ja nie cwaniakuje i sie nie wymądrzam. To ty jestes harda i przemądrzała, dlatego bedziewsz cierpieć z powodu utraty bliskich, bo los lubi byc przewrotny - dlatego tragedia uderzy w Ciebie szybciej niż myślisz byś tak pewnie sądów nie wydawała. Czekaj tylko czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-099
Przecież piszecie tu o śmierci, tragicznej śmierci. W każdej chwili może każdą/każdego nas spotkać tragiczny koniec. A mimo to skaczecie sobie do oczu :( To tak jakby przyjść na pogrzeb i wykłócać się, kto przyszedł się pokazać a kto z żalu... To nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los nie krzywdzi tych którzy szanują bliskich - i swoich i cudzych, rozumieją i cenią cudzy ból, nie robią z niego cyrku na forum i nie puszczają sztucznych łez więc się nie boję natomiast ty się pilnuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem - usiłowałam dyskutować z tym kimś kto tu klątwy rzuca ale właściwie po co? ta osoba nie myśli tylko obraża i grozi - szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"los nie krzywdzi tych którzy szanują bliskich - i swoich i cudzych, rozumieją i cenią cudzy ból, nie robią z niego cyrku na forum i nie puszczają sztucznych łez\" Niestety to nie jest prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...
canberra los nie krzywdzi tych którzy szanują bliskich - i swoich i cudzych, rozumieją i cenią cudzy ból, nie robią z niego cyrku na forum i nie puszczają sztucznych łez więc się nie boję natomiast ty się pilnuj... to podstawa szczęścia ja sie pilnuje cały czas. Życie Cie nauczy pokory za tą hardość. Uśmieszek jedynie na Twojej stopce pozostanie bo zalewać się będziesz łazami. Czekaj, tylko czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietety canberra
i... ma rację, jesteś zapewna siebie i przemądrzała, los Cie za to niechybnie ukarze. Szkoda mi Cie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do i........
dwie ostatnie wypowiedzi należą to i..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×