Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Cenzor

Przeniesienie - Facet spioch

Polecane posty

[15.07.2009] 01:06 Aabbcc123 Od kilku tygodni borykam sie z problemem dotyczacym faceta a w lasciwie jego zachowania!!! Przychodzi z pracy, wiecznie zmeczony, je obiad i zaszywa sie na kilka godzin drzemki, choc moim zdaniem drzemka to góra trwa godzine!!! Cale dnie przesypia i jeszcze wiecznie narzeka, ze jest zmeczony i niewyspany!!! Rozumiem, ze mozna byc zmeczonym kiedy sie wstaje o 5 rano, ale bez przesady!!! Weekendy ma wole i tez cale przesypia, ja tak dluzej juz nie wytrzymam!!! Co zrobic, jakie zajecia dla niego/nas znalezc, aby on wyszedl z tej monotonii? [15.07.2009] 01:11 [zgłoś do usunięcia] HMMMMMMMMMMM twój chłopak może mieć -cukrzyce -chorą tarczybe -depresje -chorobe autoimmunologiczną -borelioze -anemie -słabe ciśnienie -itp może ma stresującą prace (mobbing itp) [15.07.2009] 01:29 [zgłoś do usunięcia] Aabbcc123 Praca w jakis sposob jest stresujaca, ale nie az tak bardzo! Ja nie moge tak życ, mam mnostwo energii i nie potrafie z nim przelezec calego dnia, bo musze cos robic, to dla mnie nudą i monotonią powiewa i ja juz tego nie wytrzymuje... [15.07.2009] 01:33 [zgłoś do usunięcia] kotek1985 Mój mąż to też śpioch.Idzie na 1 zmianę na 6.Po pracy obiad i spać np dzisiaj spał do 19.Też mnie to wkurza.Ja zawsze wtedy czytam książkę albo gdzieś sobie idę [15.07.2009] 01:36 [zgłoś do usunięcia] Aabbcc123 (aabbcc123@wp.pl) To raczej nic z chorob, nie wiem co to jest...lenistwo, brak zajecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij go na badania, ja lubie spac ale rano, tzn od 3rano najlepiej jak najdluzej:P co od prawie 2lat jest mi nie dane bo rano slysze: am am am am....mama, na szczescie jest i tata..am am :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie a skąd i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poijhgfwefghnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ty...............-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×