Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przygotowujecie sie już do swiąt

Polecane posty

Gość gość

U mnie już lampki przed dom naszykowane bombki posegregowane teraz planuje prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze jajca na Wielkanoc zacznij gotować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro idę po choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choinkę tez już mam obstalowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Choinkę tez już mam obstalowaną " pewnie w lesie założyła jej kokardę a przed Wigilią poleci z toporem do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu to już teraz ubrałabym choinkę . Ja swoją dziś wieczorem ubieram . Prezentów jeszcze nie masz? Ja w maju już kupiłam i popakowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już karpie mam kupione. Pływają w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany !!! już po 12 ...muszę lecieć zmielić mak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem nie mamay aż tak dużej rodziny.... wszyscy albo sa daleko albo już powymierali... U nas na Wigilii jesteśmy my z mężem i syn + babacia czyli moja mama. Postanowiliśmy ze w tym roku pojedziemy na świeta do tego hotelu http://manorhotel.pl/boze-narodzenie-na-mazurach/ . Mają fajną ofertę i trchę szkoda mi mamy która co roku dwoi się i troi w kuchni. Teraz sobie odpocznie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertolę! Żeby wyjechać z rodziną na te święta musielibyśmy zostawić w hotelu około 25 tysięcy złotych a gdzie prezenty? :D ha ha ha 600zł za osobodobę- ha ha parodia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny28
Ja już powoli przygotowuje się do świąt. Lista potraw już spisana a na jej szczycie króluje grzybowa. W tym roku przygotuje ją na koncentracie grzybowym od Krakusa. Wypróbowałam go po raz pierwszy w zeszłym tygodniu i naprawdę jestem zachwycona. Przeczytałam skład i brak w nim konserwantów i innych sztucznych dodatków. Przygotowany jest z suszonych podgrzybków a co najważniejsze smakuje wyśmienicie. Wystarczy rozrobić koncentrat, ugotować makaron i mamy szybką i smaczną zupę grzybową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×