Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjmowanie probiotyku pytanie!!

Polecane posty

Gość gość

Przyjmuję antybiotyk i probiotyk z tym, że probiotyk jest w dużych tabletkach :/ więc wysypuję zawartość tabletki, mieszam z wodą i dopiero biorę i pytanie, czy to osłabia jego działanie? Czy w ogole działa? Nie chce sobie rozwalic żoładka a mam ptoblemy z połykanoem tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Myślę ze nie choć mogę sie mylić. Rozmiar tabletki może mieć wpływ na tempo wchłaniania. Kolokwialnie mówiąc duza tabletka wolniej rozpuszcza sie w żołądku. Nie wiem czy tak jest, po prostu mi sie tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź czy na twoim probiotyku pisze kapsułka do jelitowa, jeśli nie pisze możesz bez problemu wysypać zawartość i rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jogurt to też probiotyk. Jak Ci / pasuje, to jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jest napisane tylko probiotyk i suplement diety :/ taki dała w aptece babka, nawet nie ja kupowałam. Prosto.się otwiera ale pewnosci nie ma. No nic, dzięki za odpowiedzi może jakoś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to spokojnie jeśli nie pisze to znaczy że normalnie się uwalnia. Śmiało otwieraj i rozpuszczaj z wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probiotyki nie rozwalaja zoladka. Kapsulki sa zrobione z zelatyny. W czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce raczej chodziło o szkodliwym działaniu antybiotyku. Dlatego chciała prawidłowo przyjmować osłonę do niego stąd pytanie pewnie było czy można otwierać kapsułkę z probiotykiem by ta działała prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem wydaje mi się że wtedy żywe kultury bakterii nie dotrą do jelit. Ja zawsze z antybiotykami przyjmuje ten synbiotyk - http://www.proviterol.pl/ jest w podwójnej kapsułce dzięki czemu przeżywalność bakterii jest większa i jest lepsze działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×