Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie Czy ktoś z was brał lek przeciwlękowy zolafren, xanax lub selegline jesl

Polecane posty

Gość gość

jesli tak to jak pomaga jak się po tym czuliscie. Prosze o odpowiedz pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lęki przed wyjsciem z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nikt nie brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
xanax to bardzo mocny lek i zdecydowanie pomaga przeciwlękowo.. Jest popularny w USA .. JEgo jedyna wada jest taka ze mocno uzależnia . Wiec to slepa uliczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda xanax uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym lekiem przeciwlękowym jest HYDROXYZYNA Ma najmniej skutków ubocznych i nieuzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w bliskim otoczeniu osobę, która zażywa xanax regularnie. Oczywiście uzależnia. Z takich skutków ubocznych to zauważyłam, że ta osoba jest dziwnie pobudzona i zachowuyje się tak jakby była pijana. Nie chodzi o chwiejny chód, tylko gadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę ale nie regularnie jak czuję że coś nie tak to juz sama myśl ze w razie lęku mam co zarzyć mi pomaga jest takim zabezpieczeniem i działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscc dziś Ale jak to uzależnia. Tak mi też mówili. Nawet kawałek mały tabletki uzależni ?? przy jednorazowym wzieciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym lekiem jest też PRAMOLAN ma mało skutków ubocznych lecz moze powodować senność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to uzależnia. Tak mi też mówili. Nawet kawałek mały tabletki uzależni ?? przy jednorazowym wzieciu ? xanax bierze sie tylko w sytuacjach podbramkowych .. Nie mozna go spożywać codziennie .. Bierze sie go nie częsciej nizraz w tygodniu inaczej bedziesz chodzic po scianach .. Xanax uzaleznia tak samo jak mocne narkotyki typu heroina ale tez dziala bardzo mocno przeciwlekowo mocniej niz hydroxyzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O gadke ? tzn ? ale co jej jest i widać efekty dużo tego bierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego lex xanax mozna sobie wziac przed waznymi wydarzeniami np . Wesele ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecznie uchachane rozwrzeszczane oszołomy tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie strasz kurw..... :) Po ścianach ? jest na prawde taki mocny ? a czy od pól tabletki lub mnijszej dawki nic sie nie stanie leki ustopia ? co może wystąpic jaki efket

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci polecam tak - leki które mozesz brac czesto dlaego ze nie maja skutków ubocznych w porównaniu z innymi 1. Hydroxyzyna - 2 .Pramolan - 3 .. Jezeli oba powyższe ci nie pomogą to mozesz sobie w momencie najwiekszego stresu wziąc xanax .. Bo on jest mocniejszy .. Jednak xanax uzaleznia 20 razy bardziej niz hydroxyzyna no i ma skutki uboczne znacznie poważniejsze ale sa leki ze znacznie gorszymi skutkami ubocznymi od xanaxu .. na przyklad paroxetyna -po której były przypadki samobójstw .. Paroxetyna to najwieksze swinstwo , dziwne ze jest jeszcze produkowane pewnie producent placi miliony na zamkniecie ludziom ust i tak mu sie oplaca go sprzedawac bo zarabia mnostwo forsy na tym pseudo leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a .. Pisze wyraznie , ze po xanaxie ci nic nie będzie jesli sie nie uzależnisz .. To dobry .. Chodzenie po scianach dotyczy tylko uzaleznionych od niego ..A nie ludzi ktorzy biorą go od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze wyraznie , ze po xanaxie ci nic nie będzie jesli sie nie uzależnisz .. To dobry lek ktory dziala silnie przeciwlękowo znacznie mocniej od hydroxyzyny .. Chodzenie po scianach dotyczy tylko uzaleznionych od niego ..A nie ludzi ktorzy biorą go od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za najlepsze leki przeciwlękowe są uznawane Hydroxyzyna i pramolan. Nie dlatego , że dzialają super na lęki , ale dlatego ze mają najmniejsze skktki uboczne Po takiej paroxetynie bywały przypadki ze ludzie nie spali przez tydzień , mieli mysli samobójcze itd. miala 5 ray wiecej skutków ubocznych niz pozytywnych Dlatego wlasnie hydroxyzyna jest uznana najlepszym lekiem .. Chociaż działa słabo przeciwlękowo to i tak jest mocniejsza niz ziółka w sklepie na uspokojenie .. Jesli nie masz ataku paniki to bierz hydroxyzynę albo pramolan który działa inaczej od niej .. Wielu ludzi chce sie po nim spać powinnaś miec pod ręką hydroxyzyne , pramolan i xanax Xanax bierzesz w ostatecznosci nie czesciej niz 1-2 razy w tygodniu przy najgorszych atakach paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam xanax i jego zamienniki- czyli generalnie tez z substancją Alprazolam. Generalnie to moge to polecic doraźnie w stanach silnego lęku. Na codzien nie polecam jesli nie czujesz sie bardzo zle, bo ten lek niestety otłumania. Może jest się spokojną ale też ja przynajmniej odczywałam dużą senność i nie myslalam tak logicznie jak zawsze. Troche to dziala podobnie do alkoholu tylko bez efektu rozweselenia i pozniej nie ma sie kaca. czyli jest takie uspokojenie i zobojetnienie, ale polaczone z sennoscia i jakims tam otepieniem , wiec przed jakimis egzaminami nie polecam. Aha i wyglada się po tym leku też niezbyt dobrze, ja przynajmniej wygladałam jakbym nie spała całą noc, mialam czerwone oczy itd. może własnie przez ta sennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli lekarz ci nie przepisał jeszcze hydroxyzyny i pramolanu to powiedz mu ze chcesz te leki ratowanie się samym xanaxem raz w tygodniu to moze byc za mało xanax jest najbardziej popularnym lekiem w USA sprzedaje sie tam miliony recept rocznie xanaxu , wiec to nie jest g****o pod warunkiem ze uważnie go sie bierze .. i tylko w ostatecznosci on działa rowniez bardzo szybko po zażyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie twierdze ze dobrze jest brać hydroxyzyne 7 razy w tygodniu Ale jeśli nawet to zrobisz , to i tak będzie 10 razy lepiej niż gdybyś spożywała xanax codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze działa na spanie. Także bardziej polecam ten lek doraźnie, jak już nie musisz wychodzić nigdzie z domu, prowadzic samochodu, albo sie uczyc. Bo będziesz czuła sie bardzo senna, ja tam mialam nawet po niewielkich dawkach 0,5 mg, albo 1 mg. Ewentualnie jesli na codzien masz jakies mega silne paniki ,ze nie jestes w stanie funkcjonować. Ale ja go bralam praktycznie tylko wtedy jak juz wiedzialam ,ze np. spedze wieczor w domu bo będziesz otepiala po nim No i podobno uzależnia, ale ja tego nie doswiadczylam bo bralam naprawde bardzo doraznie, moze jedna tabletke na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po hydroxyzynie będziesz sie czuc jakbyś wpila jedno piwo z tym ze nie będziesz sie zataczac i nie będzie ci sie kręciło w głowie tylko nastrój taki jak po piwie , wiec lekkie otępienie i lepsze samopoczucie po xanaxie bedziesz się czuc bardziej otępiała niz po hydro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po hydro na pewno nie będziesz taka senna jak po xanaxie ja nie polecam brac hydro codziennie bo to nie jest herbatka jednak jako lek jest numerem 1 mozesz spokojnie go brac 2 razy czesciej niz xanax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asilka75
Biorę sertraline. Około 2 miesięcy tylko ze nerwicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
branie każdego leku przez 10 lat codziennie moze ci zniszczyc watrobę .. Hydoxyzyna jest najlepsza , ale też nie można z nią przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asilka75 dziś A jak ona działa jakieś efekty widzisz pomogła ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×