Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ROSKOSMOS TO NAJWIĘKSZY PRZEGRYW NA KAFE

Polecane posty

Gość gość

J****y grubas bezrobotny brzydki i głupi do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co to ma prawko i jest zmotoryzowany to po pierwsze a po drugie przy najmniej coś robi w życiu a nie siedzi na kafe jak większość prawików, a że ma nadwagę to zawsze może jeszcze schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On właśnie nic nie robi prawko ma za kase rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zdaje się robi teraz licencjat ale fakt że peezda niesamowita :D Zakłada ciągle te same tematy i biadoli jaki to on samotny, że nigdy nie miał dziewczyny a zwrócić mu uwagę to się obrusza że przecież ma prawo tu pisać skoro go to dręczy. Tylko nie wiem co chce osiągnąć takimi głupimi tematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co że za kasę rodziców zdał egzamin a nie jak co po niektórzy matoły na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za właną kase zdaje 11 raz ponadto mam prace od 5 lat a on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:35 tu większość nie ma dziewczyny i ciągle z tego powodu biadoli, a specjalistą od głupich tematów to jest ten co łajno w ręku trzyma i ten co narżnął na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:38 no widzisz a jemu jakoś jdało się zdać a do pracy to jeszcze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy pójcie do pracy nie jest takie pewne. Gdy nie zawał matury raz za razem to miał multum wolnego czasu, ale nie poszedł do pracy tymczasowej lub tylko gnił w domu. Studia to tylko pretekst by dalej nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszedłem w tym roku do pracy, pierwszej w życiu, w wieku 27 lat. Składałem cv do firm. Przepracowałem jeden tydzień w firmie i mnie zwolnili, bo nie nadawałem się na stanowisko, które mi przydzielili. Fakt, nie chciałbym na nim robić nawet za 5 tysięcy. Jak widać po mnie, w każdym wieku można pójść do pracy. Roskosmos też może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, powinieneś. Ale nie masz. I jak tego faktu, może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i pójdzie ale jak on wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie roskosmos jesteś wyrośnięty, ale wreszcie schudnij bo takiego grubasa żadna nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to siebie zawsze miałem za mocno spiertolonego psychicznie. Fobia społeczna, niska samoocena, wygląd nie taki, niezdrowy, nietowarzyski... Ale jakoś powoli tych dziewczyn się dorobiłem. Właściwie ludzie mnie lubili, bardziej ja ich unikałem. Stwierdzam po latach, że aż taką niemotą nie byłem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentalnie jest na poziomie 13 latka, a jego umiejętności interpersonalne leżą, jest uzależniony finansowo i psychologicznie od nadopiekuńczej matki, wychowywał się bez ojca . Nawet kolegi nie ma, a o dziewczynie można zapomnieć bo jest niedojrzały oraz niesamodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak się dorobiłeś dziewczyny posiadając fobię społeczną? Może ci się wydawało że na nią cierpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak on nawet jak jego starzy byli by milionerami to nie wiem po co mu dziewczyna jak nie może jej se w*****ać hehe kaleka. Ale ty prawik za to nie masz wyglądu ani pieniędzy i też jesteś skazany na dożywotnie walenie konia:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj cię mi z tym pedofilem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież on nawet na studia by nie poszedł gdyby nie matka 5 razy podchodził do matury i zawsze oblewał :D 6 raz go przepuścili (miał 24 lata) tylko dlatego, ze jego matka dała łapówkę :D:D także mamusia nawet studia tej niemocie załatwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętasz już jak wstawiałeś tu foty swojego gołego wymazanego kupą tyłka, penisa,i jak stałeś na głowię nago lub z rozchylonymi nogami jak kobieta na łóżku ginekologicznym? Podbijał również tematy pedofilskie i pisał swoje infantylne prowokacje bo to takie zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracę to on będzie miał jak mu mamusia załatwi po znajomości tak samo jak maturę. debil 5 lat nie mógł zdać matury na 30% dla imbecyli, aż wreszcie mamusia załatwiła papierek i z robotą będzie tak samo. ten leń i pasożyt nigdy sam się za to nie weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą jedyna robota do jakiej ten tuman się nadaje i ma predyspozcje to grabienie liści/odśnieżanie/koszenie trawy. Ale on sam uważa, że jest stworzony do wyższych celów, bo od dziecka mamusia mu to wmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cwel ma wyrok za pedofilię! Zakładał tematy o dzieciach zgwalconych to zadowolonych!!! Jepac to ścierwo jepane!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim małym penisem spokojnie będzie miał dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92 nie masz k****a każda dziewczyna lepiej sobie zrobi własnym kciukiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastroszony Fiut on ma 12cm a nie 10cm zazdrośniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roskomos takim penisem zadowolisz każdą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Chyba jak jej będzie matka 92 płaciła:D A gacha na boku i tak będzie musiała mieć bo z takim penem nie ma mowy o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×