Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość

Witam Was dziewczyny serdecznie w Nowym Roku i w nowym wątku, może nie będzie się tak zacinał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok.od dzisiaj tutaj dzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,obleganych,, miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęły się zwolnienia niewinnych pracowników. Wa-wa pozdrawiam region 466

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styczeń od zawsze był kiepskim miesiącem, więc trzeba go jakoś przetrwać...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
466 a kogo to region? Oni chyba teraz wola nowych ludzi z zewnątrz bo maja mało do gadania, a starzy pracownicy np taki jak ja potrafi mówić otwarcie co mu sie nie podoba. Jak sie przyjmowałam 5 lat temu było ok, a teraz na sama myśl ze mam iść do pracy to ryczeć mi sie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo to region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak samo, wszyscy po 126 h bo za dużo nowych dziewczyn. Przymusowe urlopy w styczniu. W załodze aż kipi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj...to prawda coraz gorzej się robi. Zmiany non stop...wymągania kosmiczne... niby Social dobry i wsparcie dla pracownika jednak atmosfera nawet wśród najlepsZych ekip robi się coraz bardziej napięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza kiero już dawno mówiła że styczeń będzie kiepski i że trzeba będzie urlopy brać. Każda z nas w tym miesiącu bierze zaległe 2 czy 3 dni i problemu nie będzie. Wcześniej o tym widziałyśmy i teraz nie ma płaczu że mało godzin. Ja mam 6 dni urlopu zaległego + etat więc źle nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sie cieszę, ze jestem na l4 ciąża i nie muszę sie martwić wysokością wypłaty. Powiem Wam, ze wczytałam sie ostatnio w nowe przepisy na temat umów o prace i zgłupiałam, mam umowę do końca lipca 2018 ( koło maja wracam z macierzyńskiego) i niby powinnam dostać juz wtedy umowę na czas nieokreślony ale teraz mogą mi dać znowu na określony chyba :/ nie ogarniam do końca tego, bo niby po 33 msc powinna być na nieokreślony ale dla tych zawartych od lutego 2016 a nie wiem jak z umowami zawartymi wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, zawsze jest jakiś zaległy urlop. Każda po parę dni i idzie:) Styczeń zawsze taki był.... a jak jest nas za mało to znowu są narzekania, że za ciężko, że dużo godzin, że praca po 12h itd. Sami pracownicy do tego doprowadzili że jest nas więcej... więc teraz trzeba przetrwać ten 1 m-c ewentualnie 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do urlopu... ile dni mi się należy jeśli jestem zatrudniona na 3/4 etatu ? w ross pracuję 15 miesięcy, ale ogólnie nie mam jeszcze przepracowanych 10 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadry wyliczają urlop, szkoły wyższe tez sie zaliczają do stażu pracy. Jeżeli nie masz przepracowanych 10 lat to teoretycznie należy Ci sie 20 dni. Za urodzenie dziecka jest chyba 1400 zł, a kasa zależy kiedy złożysz wniosek ale dość szybko wypłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Wiecie kiedy wypłacana jest pomoc świąteczna z drugiej tury? Wiem tylko tyle, że w styczniu ma być, ale nie wiem do ktorego stycznia. Moje podanie z listopada nie dotarło, więc wysłałam ponownie w grudniu. Ma ktoś może jakieś info w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zwolnienia? U nas nic o tym nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początek roku w handlu zawsze jest słaby.. ludzie się obkupili na święta i teraz brak kasy, same podstawowe rzeczy kupują co jest oczywiste i zrozumiałe. U nas też wybieramy zaległe urlopy w styczniu i w lutym jak co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam taką prośbę. Nie spamujmy tego tematu pytaniami o wypłatę 5 dnia miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ta zaległa pomoc wypłaca koło 20 jak zlecenia. Ale zadzwoń w poniedziałek do kadr i zapytaj, tam sa naprawdę sympatyczne panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie! Pracuję w sklepie 6 dniowym, zawsze byłyśmy sklepem wysokoobrotowym, od czasu otwarcia kolejnego obrót spadł znacznie. Wcześniej pracując na pół etatu, wyrabiałam między 130-160h, z czasem +/- 100-120. Teraz się okazało, że mamy na maksa mało godzin. W styczniu wyszłoby mi 70 kilka pechowiec.gif , wypłata mała, wrecz tragiczna będzie. Do tego będę chodzić między jedym sklepem, a drugim... Chciałam szukać pracy dodatkowej, ale z naszym grafikiem, który jest pewny "aż" tydzień do przodu ciężko coś znaleźć... Zastanawiam się, czy nie rezygnować... ale z drugiej strony boję sie, bo to już będą problemy z urlopem w nowej pracy , mam ślub w tym roku, do tego plauje upragnione dziecko... Myślałam, żeby się przenieś na inny sklep i spróbować awansować, ale boję się, że jak już będzie opcja to kierownik mi powie, ze sie nie nadaje... Chciałam zwiększyć etat już połowie zeszłego roku, ale nie było godzin... Chciałam awansować i już rozmawiać na ten temat, ale wróciłam po ponad tygodniu o stałam się "kozlem" to źle, tamto złe i zrezygnowałam... nie wiem co robić. Do tego siada mi kręgosłup, mam przepuchline (dzięki super dostawom). Nasz sklep był jakiś czas temu siedmiodniowy (jak większość w mieście) i praktycznie raz na miesiąc jak nie na 1,5 miałam weekend wolny (dlatego boję się przenieść), a przeciez słyszałam, że powinnam się cieszyć bo mam wolne w tygodniu.... pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik nie moze zakaz Ci przenieść sie na inny sklep, jeżeli oficjalnie zgłosisz to Kr . Jednak moze byc problem z miejscem i możesz czekać długo na przeniesienie. Ja sie nie doczekałam ale często sa nowe otwarcia i wtedy warto wysłać Cv, ha dzięki temu zmieniłam sklep bo moba ks nie zgłosiła Kr ze w ogóle chce sie przenieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.56. Nie rozumiem w czym mamy pomoc. Jestes dorosla i sama decydujesz o swoim zyciu. Czasami nalezy postawic wszystko na jedna karte , zagrac va bank. Zmiany potrzebne są każdej z nas. Jeśli czujesz ze mała ilość godzin będzie zdarzać się częściej sprobuj aplikować do innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
466 to chyba region P.Ewy K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a orientujecie się na jakiej zasadzie naliczana jest premia za obrót grudniowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
466 to już nie region Ewy K., a byłej już kierowniczki z pod Mariotu ;-) nic nie słyszałam o zwolnieniach w tym regionie, wręcz wszyscy zadowoleni. Ja z regionu że tak powiem obok. Kto tam wyleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za obrót grudniowy to stała kwota ...inna dla kasjera inna dla asystenta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś zna te śr Ale kwoty ? Mniej więcej oczywiście bo pewnie w każdym regionie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo spoufalania kierowniczej z Kr, niech ktoś zwróci na to uwagę bo sytuacja jest nie do wytrzymania. Wydaje mi się, że niektóre ks są ponad regionalnymi, a te udają że nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×