Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozstalam sie z chlopakiem dla ktorego sensem jest picie alkoholu

Polecane posty

Gość gość

Witam, Długo się oszukiwalam, nie potrafiłam się rozstać. Żyłam w tym bagnie z ponad 2 lata, może trafiłam na niego przypadkiem, może pragnelam z nim być bo przyciągał mnie swoją tajemniczoscia, urokiem, wesoloscia.. może dlatego taki wzorzec bo mój ojciec był alkoholikiem sama nie wiem. Czuję hmm w sumie już nic nie czuje do niego, ciągle tylko wiem że pił piwa po 8-12 szt, spacery z nim po alkoholu, wakacje pełne alkoholu. O czułości w związku brak było mowy z jego strony, odpychal mnie kiedy chciałam się przytulać. Były dni kiedy nie pił był wtedy bez emocji, wyprany z uczuć, odpychal mnie kiedy chciałam się przytulić. Jest mi siebie żal i jego bo moglibyśmy być szczęśliwi a tylko ja walczyłam do tej pory. Nie wiem jak sobie poradzić w początkowym okresie rozstania.. Przeważnie wpadam w depresję po rozstaniu, już nie raz próbowałam zerwać i zawsze wyblagal, obiecywał aa a co do czego nie poszedl, ciągle obiecywał a tego nie robił... Jakoś dam radę. Jest ktoś z podobnym bagażem doświadczen? Jak potoczyło się wasze życie po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeczytałam ale po tytule wnioskuje że dobrze zrobiłaś. Tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaram się trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×