Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rozstęp mięśni prostych brzucha

Polecane posty

Gość gość

Witam drogich forumowiczów. A więc mój problem polega na tym iż jestem 4.5 miesiąca po porodzie drogą cesarskiego cięcia. Zrobiłam test na rozstęp mięśni prostych brzucha i wyszedł pozytywny. Na początku było to ok 2 palce i wahalo się właśnie w granicach 2.5-1.5 palca w okolicach pępka w zależności od wykonywanych przeze mnie czynności. Od jakiegoś czasu jeżdżę na rowerku stacjonarnym i w ostatnich dniach mój rozstęp zmniejszyl się do ok 1 palca w okolicach pępka a powyżej i poniżej jest niewyczuwalny. Moje pytanie brzmi czy to jeszcze ma szansę się zejść samoistnie bez interwencji fizjoterapeuty lub chirurga? Mieszkam na tak zwanym zad..piu i ciężko tu o profesjonalistę. Czy te 4.5 miesiąca to jeszcze granica kiedy ta szpara może się zamknąć ? Czy jest tu ktoś z podobnym przypadkiem? Dodam że byłam bardzo aktywna przed jak i w trakcie ciąży i w życiu nie przypuszczalabym że może mnie to spotkać a tu taki klops. Nie wiem czy po cesarce to jeszcze jest norma czy potrzeba interwencji. Gdyby ktoś mógł mI odpowiedzieć byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×