Odpowiedz na ten temat

~~~~~~~ Rytułał miłosny ,,stosowaliście taki?

• gość 2018.08.10 [12:17]
    aby zdobyć serce ukochanego trzeba zdobyć jego brudną bieliznę i sztachać sie dwa razy dziennie, sprawdzone polecam.
  • gość 2018.08.10 [12:24]
    Nie wiem dla czego to dla ciebie zabawne, dzięki takiemu Rytuałowi zdobyłam mężczyznę tego z którym od roku juz jestem. Przez te wszystkie wątki i wróżek polecających się te wątki umierają bo nie można zdobyć namiary na konkretną uczciwa osobę mi się udało . I magia istnieje przez taki Rytuał ukochany partner może wrucic lub można zdobyć lub przez taki rytuał odnaleźć nową miłość . Polecam i szukajcie aż w końcu znajdziecie . Pozdrawiam
  • gość 2018.08.10 [12:27]
    ja znam też taki rytułał miłosny
    1. weź husteczke i nawilż ją chloroformem
    2. podejdź do wybranki twojego serce
    3. szybko przylóż husteczke jej do nosa
    4. przytrzymaj żeby nie upadła
    5. bzykaj
    usmiech.giflapka.gif
  • Kajjkhga 2018.08.28 [11:41]
    Ja zamówiłam rytuał Wenus u wróżki Alanny Onyxia. Zamawiałam go przez facebook. Cały kontakt miałam z nią na facebooku. Bardzo dobrze działa ten rytuał, jest silny. Chodziło o mojego męża ktôry odszedł od nas. Od trzech miesiecy wszystko wrocilo do normy.
  • gość 2018.08.29 [15:25]
    A mi Alanna stwierdziła że rytuał Wenus za słaby i że nie będzie efektów i zrobiła urok miłosny. Naczekałam się długo aż zadziałał, prawie 2 miesionce.
  • gość 2018.08.29 [15:30]
    Rytuał bez ofiary się nie uda. Niestety ale nie mam można nazywać białą magią manipulowanie losem drugiego człowieka. Jest to zawsze czarna magia, a ta wymaga krwi. Znam się na vodoo, ale spokojnie z to żadna reklama. Nikomu nie zamierzam nic odprawiać.
  • TAJEMNICZYSTULEJARZ 2018.08.29 [15:32]
    A ja nasr'ałem księdzu do studni na wiejskiej parafii jak nikt nie patrzył.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...