Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Są tu kafeterianie ze stolicy??

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, a co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez, praga melduje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie zburzenia Pekinu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądacie tv nie sluchacie radia? PiSy naprawde chca go zburzyć. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOKOTÓW :) i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam obojetnie moze i stac, i bez paniki nikt nie zburzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłbym tego taki pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
", "width": 750, "height": 200 }], "slot": "5", "libs": [] }); no coś tam mówią na ten temat, szczerze , to jestem za a nawet przeciw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniście mieć jakieś zdanie na ten temat a nie że obojętnie Odczujecie brak PKiN dopiero wtedy gdy go nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tylko sa warszawioki . Skąpe . Nie ma to tamto . Takie ładne miasto a ludziska bez duszy i bez uczuć . Samoluby goniące za kasą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
wyburzenie Pekinu jest bardzo mało prawdopodobne, Pekin jest od kilku lat pod 'łapą' konserwatora zabytków, więc NIE ZEZWOLI , poza tym budynek Pekin nie stanowi zagrożenia typu 'katastrofa budowlana' , - turyści przybywający do Warszawy na widok Pekinu wypowiadają się że to jest 'osobliwy' pałac i budowla, - dzieci przybywające do Warszawy z odległych zakątków Polski zadają pytania typu: czy to prawda 'pani/panie przewodniku, że w czasie II W. Św. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie był całkowicie zburzony i odbudowany po wojnie ?' - po wybudowaniu Pekinu w 1953 roku zmarł I Sekretarz Sowieckiego Sojuza Towarzysz Józef Stalin , wielu Polaków i nie tylko Polaków płakało jak w Koreii Północnej po śmierci WODZA , do Polszi , jako radzieckiej republiki przyjechał na kilka dni Jan Kiepura z hAMERYKI i zobaczył Pekin , Polacy byli dumni z Pekinu a wtedy Jan Kiepura powiedział, że w USA to ma kilka własnych takich Pałacy , wiele ważnych wydarzeń w Warszawie było przed Pekinem i słynna sala kongresowa, gdzie zagrali Rolling Stones i wiele GWIAZD ze świata muzyki nie tylko rozrywkowej , jest tu nadal teatr dla dzieci - chyba GULIWER , jest Muzeum Techniki, siedziby wielu firm, z wynajmowanych powierzchni sporo pieniędzy trafia do fiskusa , są nadajniki telewizyjne i radiowe, nadajniki telefonii komórkowej i słynne podziemia z lat PRL , żeby wyburzyć Pekin to w jakim celu ? Chyba, że jest PLAN aby po wyburzeniu 'przywrócić' stan istniejący w sierpniu 1939 roku i ponownie w tym miejscu powstaną budynki z 1939 roku wg zdjęć archiwalnych tej części Śródmieścia , nie pamiętam ile tych budynków zniszczono w tym miejscu, gdzie jest Pekin ale obstawiam, że to może być ok. 400 - 600 budynków do odbudowania i przywrócenia nazw ulic z 1939 roku , oczywiście po odbudowie tych budynków historycy z IPN będą 'szaleć' ze swoją wiedzą i na każdym z tych domów 'odbudowanych' powstaną TABLICE upamiętniające Powstańców Warszawy z 1944 roku, którzy zginęli pod zwałami gruzu i zgliszcz , dla IPN to będzie wyzwanie na kilka lat ale skoro Pekin ma być zburzony to również należy zburzyć wszystkie wieżowce wybudowane wokół Pekin-u , jeżeli dzisiejsza Warszawa ma przypominać Warszawę z sierpnia 1939 roku to wieżowce nie są potrzebne ! Moim skromnym zdaniem dzisiejsza Warszawa i warszawiacy potrzebują dwa a nawet trzy mosty aby się błyskawicznie dostać z brzegu na drugi brzeg Wisły i rozbudowy warszawskiego metra a wydawanie pieniędzy na wyburzenie Pekin-u to jest strata pieniędzy i totalna głupota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przeciw burzeniu pekinu. jest brzydki jak noc ale jednak jest to jakas tam wizytowka stolicy. za chwile ulice mi zdekomunizują ale pałac niech zostawia w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem że chodzi o miastu pekin w chinach. Ale jesli o palac kultury to chce zeby pozostał od urodzenia go wifze jadac gdzieś itp i by dziwnie tak bylo bez tego. A pisu mienaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech zajmą się swoimi wsiami i odczepia od stolicy i naszego palacu. Jest jaki jest ale bez niego to niebedziebto samo. A co do zapracoeabia pogoni za kasa. Itp to przyjezdni tak mają ci którzy żyją od zawsze w stolicy nie musza aż tak się wykazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×