Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Nie wiem, czy mi się uda, ale nie przekonam się jedli nie spróbuję. To jest kontynuacja tematu >Samotność jest straszna< Zapraszam do dyskusji wszystkich, którzy wypowiadali się w starej dyskusji i tych, którzy tego nie robili, ale czuja się samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz , że jest się samotnym ? Przecież jeśli wokoło kogoś nikogo nie ma to nie znaczy że jest samotny . Np. twój Anioł Stróż jest przy tobie całe życie , twoja święta Imienniczka której imię przyjęłaś na chrzcie też się tobą opiekuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekaw jestem, kto może jeszcze wspierać kabaret POwskiego niepokoju bezprogramowych pustaków, bo tak nie działa opozycja tak działają szkodniki oni myślą ciągle o protestach o chaosie i rozsiewaniu nienawiści występując na spędach Kodowskich a blokowanie Sejmu to wybryk na skalę Światową chyba jeszcze na Świecie nikt nie dopuścił się do takiego podłego czynu a wszystko by obalić rząd i powrócić do koryt, lecz to już jest nie możliwe społeczeństwo dobrze was poznało, co potraficie dobrego zrobić dla społeczeństwa, jakie korzyści społeczeństwo uzyskało podczas ich 8 lat wegetacji i zajmowanie się sobą oraz wazeliniarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Efka:-) Wreszcie można tutaj pisać normalnie:-) ktoś chętny na kawę? Dorzucę też sernik bezglutenowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, sernik w każdej postaci, kawa też- cieszę się że już tu jesteś i za to mocno Cię ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :-) dzięki Efka :-) czekamy na resztę - mam nadzieję, że jak został tam nowy adres to wszyscy nas znajdą :-) uff, nareszcie będziemy śmigać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Magdus - proszę małą kawkę, z mleczkiem i bez sernika chora jestem - gardło okropnie boli, mam katar, kaszel i generalnie czuje się do ...... niczego nawet na jedzenie nie mam ochoty bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałam się że będę tu sama, pomijając oczywiście gościa- anonima i anioła stróża ;) tak się cieszę, ze jesteście :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej ,hej też jestem podpisuję listę :) kawki też się napiję i serniczka kawałek zeżrem :D miłego dzionka , lecę do sklepu .......do potem ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haralda ! a kawa! no wpadła wariatka i poleciała nawet nie ruszyła poczęstunku potem to kawy nie będzie bo na noc to herbatka albo ciepłe mleko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłe mleko, bo po herbacie też mam problemy ze snem, a czarną herbatę w dodatku niezbyt lubię. A dla chorusków mleko z masłem albo miodem i cieplutki kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ILE MACIE LAT ŻE SAMOTNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę czas za szybko leci, mam tyle ciekawych zajęć, że mi go chyba zabraknie. Już półmetek minął. A potem trzeba czekać aż do świąt czyli w tym roku do kwietnia, ale potem do wakacji to jak rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety - zawsze w wolnego mam to samo - ledwie wstanę już jest wieczór :-P gościu - od 20-60 lat mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia ale pojechałaś jakie 60 tu same 18 tylko ja i RR mamy 20 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Maxx Dudzia miała na myśli mnie. Er już kiedyś zdradził mój wiek :P Załapałam się na sernik? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
już z powrotem , kawę zimną Dudzionko też wypiję :D ja mam 18,5 lat , urodą nie grzeszę i wagą też :D :D :D jak został jeszcze sernik to też chcę kąsek , w zamian po zakupach poczęstuję Was makrelą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zostało jeszcze dosyć sporo tego ciasta więc częstuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolację były pyszne naleśniki na słodko :-) ja jak zwykle zapóźniona - już nawet po śniadaniu teraz kawa a do kawy .... cóż - dziś tylko mleko :-P o sorki, jeszcze pakiet leków przeróżnych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, aj tylko wpadłam się przywitać, bo zapowiedzieli remonty linii energetycznych, tym samym ma nie być prądu czyli i mnie nie będzie. Trzymajcie się cieplutko, bo chyba się znowu ochłodziło, nie wiem do końca, tylko tyle, co na termometrze, jeszcze dziś z domu nie wychodziłam Dużo uśmiechu dla wszystkich :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cosik mnie leń opanował nic mi się nie chce zjadłem obiad i mam smak na kawę tylko juz z 15min tak marudzę krasnoludki śpią i niema kto zrobić muszę ruszyć 4litery :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Cześć:-) Maxx to ja podaje kawę ☕☕☕ bo właśnie sobie zrobilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć wieczorem , lody pistacjowe mam :) czy Wy wiecie że już prawie koniec stycznia mamy ? kiedy to zleciało ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznego, ja niestety wiecznie na diecie i tak chyba do końca życia już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć :) kawę wirtual stawiam , WSTAWAĆ śpiochy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×