Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annngelll

Seks z Arabem! Nie mogę się otrząsnąć!

Polecane posty

Gość annngelll

Mieszkam chwilowo w UK i poznałam tutaj wielu facetów, ale ostatnio podrywał mnie jeden Arab! Pogadaliśmy i wylądowaliśmy w łóżku :) Było cudownie, jeszcze nigdy nie przeżyłam czegoś takiego. W porównaniu z tym co było w Polsce, a tu to jest po prostu kosmos! Mam nadzieję, że go jeszczę spotkam. A wy miałyście jakieś stosunki z Arabami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annngelll
Nie wiem jakiej wiary, za bardzo nie gadaliśmy, bo ja pracuję w barze i ona przyszedł i zaczął coś tam gadać, a ja nie za bardzo jeszcze rozumiem, więc w sumie rozumieliśmy się mową ciała :) I jakoś tak wyszło. Ale było super i chcę to powtórzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annngelll
biorę pigułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka nie wiem dlaczego uważasz, że arabowie traktują tak kobiety. to nieprawda. mój narzeczony jest Arabem, muzłmaninem, chociaż jesteśmy przed ślubem kochaliśmy się już. było cudownie i rozumiem poniekąd autorke. duży wpływ na seks ma religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dostaniesz wyplate to zoba
zrob sobie za jakis czas badanie na hiva :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem znajomą która miała już nie pamiętam czy Araba czy Hindusa. Wszystko było dobrze do dnia ślubu , ona teraz siedzi i płacze z 2 dzieci, nawet z domu nie może wyjść bo inaczej to wpier.... A jego oczywiście wiecznie nie ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jest z moldawami.. mam grupe kupli z moldawi, kazdy z nich ma zone.. ale zona jest tylko po to zeby ugotowac posprzatac i siedziec w domu, a oni moga robic co chca.. oczywiscie w pierdziel tez zona moze dostac bo dla nich to pies jako znajomi to bardzo fajni ludzie ale w zwiazku z nimi to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koran mówi o tym, że seks powinien prowadzic nie tylko do spełniania męzczyzny, ale także kobiety. nie martwię się chorobami, ufam mojemu ukochanemu. zresztą na półwyspie arabskim odsetek osob zarazonych hiv jest bardzo zblizony do polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam życie w krajach muzułmańskich, wychowałam się tam. moja rodzina jest jednak dosc liberalna, zachowujemy najwazniejsze prawa religijne ale np. nie chodzę po moim miescie w burqce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale wszystko lepsze niz.... portugal. bleee jeden glupszy od drugiego, a nos wyzej niz kapelusz :/ za to w lozku poracha... a co do kultury arabow, o ktorej tak sie mowi wszem i wobec, to jeszcze nie spotkalam ucisnionej polki w objeciach araba, za to plakaly wszystkie, ktore sie zadaly z portugalami. syf, nieuctwo, buraki. zona to ma gotowac, sprzatac i dzieci rodzic. europejczycy pozal sie boze. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, paru ich bylo :) ale od czterech lat jestem w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastylka123
do nadiya uwazaj zeby to sie nie zmienilo po slubie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastylka123 urodziłam się i wychowywałam w muzułmańskim państwie wiem na czym "stoję":) nie obawiam się tego, co będzie po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co, kto ja? mowie ze w zwiazku od 4 lat. wczesniej bylam w dwoch zwiazkach rocznych. a jeszcze wczesniej spotykalam sie z kims. jestem po 30tce wiec sie nie podniecaj ta iloscia. mam tez kolezanki w roznych zwiazkach gorszych czy lepszych. te, ktore sa rozwiedzione to tak dla ciekawostki powiem, to te ktore zwiazaly sie z polakami. nawiasem mowiac, jedyne bite kobiety albo ponizane jakie znam to wlasnie te.... mam poza tym dwie kolezanki w zwiazku z portugalami. jedna niestety ma dziecko :( tragedia. druga w ciazy. druga tragedia :( nie wiem jak ktos moze byc tak glupi, zeby dac sie zaplodnic takiemu komus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze ja tez znam toksyczne zwiazku polki z portugalczykiem.. ale to sa ludzie starej daty mlodzi sa juz inni.. moj facet skonczyl studia, jest inteligensty, pracowity, dba o mnie jak o ksiezniczke.. w zyciu sie tak nie czulam, lubi gotowac, pomaga mi sprzatac, wspiera mnie jak tylko moze, nie pije i co najwazniejsze jest dobrym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary chłop a pierdoła
marna prowokacja :O. Nie wierzę że kobieta rozkłada nogi przed facetem z którym nie może się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary chłop a pierdoła
nie wszczemięźliwi tylko wstrzemięźliwi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nic zlego nie widze
zeby kobieta wiazala sie z kimkolwiek, ale w to ze baby ida do lozka z kims z kim nawet nie moga sie dogadac to nie wierze, nikt tak glupi nie jest raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze leginsy
a wiecie ze w islamie mężczyzna możne kłamać przeciwko kobiecie doktryna al-tagyyia pozwala okłamywać kobiety muzułmanizm ma prawo kłamać o uczuciach http://www.youtube.com/watch?v=DXBdfI-da_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjajaaa
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, nie wierze ze sie tak zeszmacilas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zobaczyła wielkiego Polacy oczywiście nie są wdzięczni za seks z każdą, która się napatoczy - a w ogóle to są znani z zachowywania celibatu. Podwójne standardy moralne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×