Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sex z nowo poznanym chłopakiem

Polecane posty

Gość gość

Mam problem, iż pare dni temu poznałam chłopaka przez internet z tego samego miasta co ja. Po wymianie kilku wiadomości i rozmowie spotkaliśmy się jeszcze tego samego dnia. Rozmawialiśmy wypiliśmy po piwie itp. I doszło do tego ze się pocalowalismy. Ja jestem sama,on tez, od początku ta znajomość idzie w stronę bliskości i sexu, bo oboje tego potrzebujemy i rozmawialiśmy o tym. Na pierwszym spotkaniu już on chciał by do czegoś doszło ale nie było jak, ja tez może, ale jednak wacham się czy to dobry pomysł ? Żeby iść do łóżka tak na samym początku znajomosci? Znamy się zaledwie kilka dni, i tak ciągnie mnie to niego, a jego do mnie , i mówił ze nie tylko o sex mu chodzi ale ze potrzebuje tego bardzo, ze takiej bliskości mu brakuje, ze chce tego, ale my znamy się kilka dni ,mamy spotkać się znowu i on chce by było coś więcej niż pocałunki, a ja zastanawiam się czy się odważyć i iść na całość czy dalej go trzymać w niepewnosci. Z jednej strony chciałabym, a z drugiej widzieliśmy się tylko raz i krótko się znamy .. On mówił ze nie chce na razie związku na stałe bo już dużo razy został zraniony i nie chce na razie , a jak będzie to on sam nie wie , ale ze chce bliskości,przyjaciółki, sexu, Co robić? Pakować się w to? Dać się ponieść emocjom ? Pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks tylko po ślubie! Szanuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro chcecie tego samego, to czego nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×