Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_Stardooll

Stardoll - sztuczki

Polecane posty

Gość Ona_Stardooll

Hej znacie sztuczki i triki stardoll piszcie !! Za najlepszą sztuczkę podam kod na 24 stardolary !! pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karagess
Nie wiem czy znasz... ten trik ale jak tak to trudno ;) 1) Wejdz na stardoll i zaloguj sie 2) Wejdz do apartamentu i wcisnij na klawiaturze ctrl+n (oczywiscie bez +) 3) Pojawi ci sie nowe okno (jesli to potrzebne zaloguj sie) 4) Wyloguj sie z pierwszego okna 5) Wejdz do apartamentu i wejdz w mini shop 6) Kliknij na nagrody starpunkty I to juz masz odblokowane ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka8231
a więc tak: jeśli chcesz a byś codziennie dostawała 9 starpunktów to zrób scenerie 50 elementów(nie ważne jak ułożysz ;)) a po zapisaniu usuń tą scenerie :)następnego dnia dostaniesz 9 starpunktów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleczkavip
Hej! Ja mam sposób na darmowe ss! Wystarczy że założycie konto tu: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=Asiuleczkavip Nie bójcie się, nie musicie podawać hasła na stardoll, nawet nicka:) Po prostu tam zarabiacie sobie pieniądze! I za nie możecie kupić członkostwo ss! Fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula122
Ej a jak to potem te pieniądze dac na moje konto na stardoll.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula122
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula122
Jakie członkostwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madienee
a co to to stardoll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikki
a jak zarabia się te pieniądze??? Jak je przenieść na stardoll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka11
1 SZTUCZKA: 1. Wejdź do goproxing.com 2. Wpisz stardoll.com 3. Zaloguj się na lalkę. 4. Wejź do goproxing.com (znowu) 5. Wklej kod do paska 6. Gdy wejdzie do twojego apartamentu zamknij kartę. 7. Potem zalogujcie się na normalny stardoll i w apartamencie bedą czkały na Was prezenty. naszyjnik: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=17940 pies: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=17944 taca z ciastkami: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=17993 pianino: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=17977 krzesło do pianina: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=17990 skrzynia: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18088 kryształowa kula: stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18165 obraz: stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18166 królik: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18168 łóżko: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18463 kwiaty: stardoll.com/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18464 lustro: stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18465 lalka: stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18501 jednorożec: stardoll.com/en/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18503 lew: stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18502 2 SZTUCZKA: 1 idż do magazynu 2 kliknij na konkursy 3 kliknij na Free Letterman Jacket from Brightstorm 4 do pustego miejsca wpisz brightstar 3 SZTUCZKA: Kod na pomarańczową bluzkę: 1. Wejdź na stronę surfert.nl 2. W Okienku wpisz stardoll.com i naciśnij Surt 3. Następnie przeniesie nas na stardoll 4. Znów wejdz do surfert.nl i wklej to: www.stardoll.com/campaigns/queensday i znów naciśnij Surt, zaloguj się 4. Późnij kliknij na napis Doe Mee który jest na obrazku niżej na pomarańczowym tle 5. Prezent będzie w twoim apartamencie!!! (Jakby co mój numer gg: 10411556, lub 12136193, a nick na stardoll to Moniczka11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1122334
Niektóre kody działają np.To pianino lustro łóżko i inne ale ja jak chciałam odblokować starpunkty to nie mogłam. Zapraszam do mnie na stardoll pseudonim to ola1122334.. P.S.Co do starpunków to może źle wpisałam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi_pati
ej ja mam pytanie do tego konta zeby se zalozyc i tam sie pieniadze zarabia i sie kupuje te ss no dobra ale jak mam tam zarazbiac bo ja juz se zalozylam jest wszystko wpozo tylko ja mam problem jeszcze jeden to wszystko jest po angielsku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysue
18:30 [zgłoś do usunięcia] Karagess Nie wiem czy znasz... ten trik ale jak tak to trudno 1) Wejdz na stardoll i zaloguj sie 2) Wejdz do apartamentu i wcisnij na klawiaturze ctrl+n (oczywiscie bez +) 3) Pojawi ci sie nowe okno (jesli to potrzebne zaloguj sie) 4) Wyloguj sie z pierwszego okna 5) Wejdz do apartamentu i wejdz w mini shop 6) Kliknij na nagrody starpunkty I to juz masz odblokowane To nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdulciaxdd
to sie robi tak logujesz sie na sd klikasz ctrl + n tam logujesz sie o drazau wchodzisz do minishopu z 1 okna sie wylogowujesz na drugim oknie wchodzisz do starpunktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBeauttyFool
Gdzie jest minishop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka858
a ja tam nie zalozyłam konta bo nie dało rady !kto mi pomoże? A wogule tam jest wszystko po angielsku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka858
gdzie jest minishop ? bo ja go caly czas szukam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyska75
ale gdzie ten minishop? bo nie moge go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnisia
jak zapiszesz się na chinskim stardoll to to od razu jesteś superstar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercy5456
Jest sztuczka na szaro-czarna sukienke: najpierw należy wejsc na htp:\\www.goproxing.com tam w biały pasek wpisac Stardoll.com zalogowac sie i wylogowac a nastepnie zalogowac ponownie na normalny stardoll i sukienka czeka w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1222
Hej! Ja mam sposób na darmowe ss! Wystarczy że założycie konto tu: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID= Asiuleczkavip Nie bójcie się, nie musicie podawać hasła na stardoll, nawet nicka Po prostu tam zarabiacie sobie pieniądze! I za nie możecie kupić członkostwo ss! Fajnie, nie? co z tym jak to przełożyć na stardoll.com???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissFrusia98
ej? oco biega z tym zaożeniem konta na ej strone po angolu? bo nie kumam mam założone konto ale nieiwemc co tam robić kto pomoże????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAdziulciaa_
A gdzie jest ten mini shop bo nie kojarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nastolatka13*
Ja znam taki kod ,że jest superstar za 5,50 zł moje gg : 20174665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaMaria1990
kod na sukienkę z ANTM! 1. Czyścimy całą historię przeglądarki 2. Zmieniamy proxy na 217.174.242.166 port: 3128 3. Wchodzimy na www.stardoll.com/en/cinema/?id=124 4. Logujemy się. 5. Oglądamy film do końca (może się zacinać, trzeba czekać). 6. Darmówka czeka na w prezencie przy szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animex
ej ja znam kod na darmowe stardolary 1. trzeba zadzwonić na darmowy nómer 0704677777 kiedy głos poprosi cie o podanie kodu wpisz:3695579 i puzniej nacisnij # i glos powinien potwierdzic zakup tylko musisz być zalogowany w tym czasie nic nie płacisz bo oni wykrywaja to jako numer twój nómer a tobie daje stardolary a oni nie dostają kasy sam sprawdzilem o złotych zaplacilem aaa ten kod jets tylko na 100 stardolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sehilsehilsehilsehilsehilsehil
przestancie kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane.st
Zapisz się do klubu Amy diamond lub tokio hotel a dostaniesz prezenty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliosek
Animex 100000krotne dzienki dostałam 95 sd za darmola. pooooolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASasasdsa
Polecam sposób który pokazał animex mam 95 sd za darmo.pppolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×