Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Uleczka131

sterownik ciepła

Polecane posty

Gość tygass
Przy instalacjach kotłów gazowych i pomp ciepła w obiektach użyteczności publicznej (mają dość duże wymagania techniczne, dlatego trzeba monitorować rynek w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań) wykorzystuję sterownik Hoval TopTronic E. Co mogę o nim więcej powiedzieć? Krótko rzecz ujmując z jednego miejsca widzisz stan całej instalacji i co najważniejsze nie ma żadnych problemów technicznych z dalszą rozbudową i podłączeniem. Ta opcja niezwykle się przydaje, kiedy inwestor nie jest na początku pewien, czego tak naprawdę potrzebuje. Sterownik radzi sobie świetnie z ośmioma urządzeniami (maksymalnie, według mnie optymalna wartość). Po podłączeniu do internetu, co jest obecnie powszechne masz również optymalizację pod prognozę pogody. System sam przewiduje energooszczędny układ ocieplenia pomieszczeń. Fajnie, że sterownik można zaprogramować tak, aby w przypadku braku ludzi w budynku maksymalnie oszczędzał ogrzewanie i zapewnił rozr******iepła, jak już ludzie będą przychodzić (zachodzi zatem idealne zgranie z grafikiem obiektu). Ogromna elastyczność. Proponuję, abyś pogadał o tym rozwiązaniu z marką hoval.pl. Pomogłem? Mam nadzieję, że coś z mojego posta wyniesiesz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre sterowniki do kotłów za rozsądne pieniądze ma Swatt w swojej hurtowni internetowej – www.swatt.pl . U nich może zerknij, ostatnio dość regularnie robią mi zamówienia. Szybka obsługa, dobre warunki dla klientów hurtowych, można liczyć na rozłożenie ratalne, czy późniejszą spłatę. Ja się też powoli wprowadzam w ich system lojalnościowy i jak na razie wygląda to rozwojowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×