Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strefa hostess, kogo oni tam szukają?

Polecane posty

Gość gość

Hostessa kojarzy mi się z ulotkami, gratisami czy ozdabianiem jakichś imprez, a tam często są ogłoszenia wręcz dla prostytutek. Są oddzielone erotyczne, ok, ale w nieerotycznych ciągle szukają na jakieś eventy - "otwartych, śmiałych dziewczyn", to już po tym wiem o co kaman. Np. zabawa zamknięta na basenie z biznesmenami, dziewczyny mają tańczyć z gośćmi (pewnie jakimiś obleśnymi star*****i) i czasem decydować się na to, co życzą sobie klienci, np. bodypainting czy podawanie sushi na ciele :O Normalnie k******o pod płaszczykiem hostess. Jestem w ogóle w szoku że takie imprezy odbywają się w Polsce, kto na to chodzi, kto to organizuje? No i jakie laski się na to decydują, to już chyba lepiej sponsora sobie znaleźć, a nie nie wiadomo co i z kim na takim "evencie". Imprezki jak w Hollywood :O czuję niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma z nimi doświadczeń? to chyba dobrze... ja wypisałam się z tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna121ddd
To przecież jest portal z ogłoszeniami. Oni nikogo nie szukają tylko różni pracodawcy zamieszczają oferty tak samo jak na olx czy gumtree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyćowy
Lucie... Każdy w połowie ogarnięty wie, że hostessa to hostytutka... A biurwy, to co? Panie z biur?? 3majcie mnie... Laska wyżej pisze, że to jakieś k...o pod płaszczykiem - a praca gdzie indziej, to niby co jest, jak nie k...o? Wszędzie rozkładają 'za piętnaście trzecia' - jeśli wiesz, co mam na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem na jakie serwisy zaglądasz skoro kojarzy Ci sie to tak dwuznacznie... Polecam zajrzeć na https://umowieni.pl/ to ekskluzywny, darmwy dla kobiet serwis. Rejestrując się macie unikalną okazję zarobić jako hostessa na eventach, wyjazdach i spotkaniach biznesowych. Myślę że warto jest spróbwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa jako hostessa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam taka jedna hostessę...śmiech...... i tyle, nogi rozkłada kiedy i za ile się da,  no ale jakby co to hostessa. Pozdrowienia dla d.s. hostessy na każdą imprezę na której trzeba dać ..... Hostessa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak hostessa Dorota sz. Znam opinie ma rewelacyjną jeśli chodzi o dogadzanie klientom. A tak w ogóle czy hostessy to nie powinny jakoś wyglądać? No ta osoba uzębienie stworzone do robienia l.... Inteligencja też nie grzeszy no ale dogodzić potrafi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×