Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla studentka 19

studenci jak to z tym jest?

Polecane posty

Gość przyszla studentka 19

jak jest z rekrutacja, bo nie wiem ktora opcja jest prawdziwa: 1) kandydaci szeregowani sa wedlug uzyskanych punktow, ale przyjmowani sa tylko ci ktorzy przekraczaja jakis tam prog punktow wyznaczony przez dana uczelnie a ci co maja mniej punktow odpadaja 2) kandydaci szeregowani sa wedlug uzyskanych punktow i wedlug tej kolejnosci sa przyjmowani az do wyczerpania miejsc? jak to bylo u was? i czy wszedzie jest tak samo? bo jakos nigdzie nie ma tej informacji z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slipstream
u mnie było do wyczerpania miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla studentka 19
A jak to jest naprawdę jak się nie zda ? Podobno trzeba komuś dać w łapę albo d... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla studentka 19
podszywaczy nie prosilam o zdanie :) slipstream a Ty na jakiej uczelni studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slipstream
po co pytasz jak sie boisz ze nie zdasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slipstream
UMK :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju dziewczyno
wsyztsko zalezy od studiow od kierunkow, kazda uczelnia rzadzi sie swoimi wlasnymi zasadami rekrutacji.. czasem te roznice sa subtelne a czasem bardzo duze, poczynajac od oplaty rekrutacyjnej, az do kryteriow przyjecia chcesz byc studentka? ot tak? czy masz jakis kierunek wybrany badz uczelnie? ja sprawdzalam wsyztsko sama...nawet gdy nie bylam pewna, od tego sa informatory, strony www uczelni...co z tego ze Ci powiem A, jak na innej uczelni bedzie B/ a na innej jeszcze C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla studentka 19
tak, mam wybrana konkretna uczelnie i kierunek, ale na stronie uczelni nie ma zadnej informacji na ten temat, a w dziekanacie tez niczeo nie mozna sie dowiedziec, bo podobno "wszystko jest w internecie", dlatego pytam jek jest u was, konkretnie chodzi mi o politechnike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju dziewczyno
o politechnike gdzie? dziewczyno ja Ci moge wymienic kilka politechnik... poza tym co to znaczy , ze nie ma>? zapytaj sie wiec studentow ktorzy juz tam studiuja, na pewno masz takich zanjomych... dziwne, ze nie ma na stronie, na uczelniach na ktorych ja studiuje sa takie informacje i to nie ogolne, ale dla kazdego kierunku, bo nawet choc ta sama uczelnia to na kazdym kierunku sa inne normy rekrutacyjne... a jesli faktycznie nie ma na stronie, to pani w dziekanacie jest zobowiazana udzielic takich informacji.. ja nie wychodze dopoki tych interesujaych mnie nie uzyskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×