Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoda mi Analki która ma matke alkoholiczke jak sami tu pisali nocą

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna nie ma poczucia wartości, czuje sie zerem dlatego daje sie reguralnie publicznie jepać Srunowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was głupki jprd po co wy piszecie takie bzdety na froum, sami jesteście zerem widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was głupki jprd po co wy piszecie takie bzdety na froum, sami jesteście zerem widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotarba znowu dostał bana na ip i z wściekłości miota się po forum wymyślając jakieś farmazony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam go znaleźć ? Srun jej wrzucał że nie ma ojca a od matki musiała sie wyprowadzić jak była dzieciakiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man  on  the  moon
Jeśli faktycznie tak pisałem, to kłamałem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naczel ma znowu napad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co roztrząsać prywatne życie jakiejś poszkodowanej przez los osoby i to jeszcze w necie. Trzeba mieć coś z głową ,dla mnie jesteście poniżej zera , świetnie to udowodniliście. A na miejscu poszkodowanej wcale bym się takimi osobami jak wy nie przejęła i możecie próbować jej uprzykrzać życie ,jeszcze bardziej wyciągać brudy a i tak wszystko wskazuje na to że to wy nie macie poczucia własnej wartości i jesteście nikim tylko zwykłymi publicznymi anonimowymi błaznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
gość dziś :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza oferta kredytowa Nasze pola interwencji: * Kredyt mieszkaniowy * Pożyczka hipoteczna * Pożyczka inwestycyjna * Pożyczka samochodowa * Dług konsolidacyjny * Odkupienie kredytu * Pożyczka osobista Masz bankowości i nie masz pożytku dla banków lub tym lepiej masz projekt i potrzebę finansowania. Jeśli są Państwo uczciwi, nasz bank zrobi to za Ciebie, gdy dokumenty zostaną uaktualnione w ciągu 72 godzin. Kontakt: combaluziermichelpierre@gmail.com Tel: (+33) 0789719263 Faks: (+33) 0890201553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania zasluguje na dobro, pieknego faceta i szczescie, bo to najpiekniejsza dziewczyna na swiecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×