Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mogę spełnić wszystkich po

Szlachetna paczka

Polecane posty

Gość nie mogę spełnić wszystkich po

co myślicie o tym. mnie np. denerwuje to, że potrzeby są ogromne i na jedną osobę/ rodzinę koszt przygotowania takiej to od tys do kilku tys. wszystkie rodziny (z których czytałam) potrzebują pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janieznaju
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu był tu dłuuuugi wątek o szlachetnej paczce. Niezłe kwiatki tam były - chłop 40 lat chciał opony do samochodu :) A w ogóle to ktoś miał kontakt z tymi ludźmi ? Może to fundacja zgarnia wszystko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to są dzieci pana Józefa z poprzedniego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wychowanie 26 latki może być za pozno :D ale ludzie mają wyobraznie z tymi historiami... 32 lata z 53 letnim dziadkiem :D 9 dzieci :D:D macie jeszcze podobne wpisy tam? przecież te wszystkie historie można by wydrukować w jakimś zeszycie i sprzedawać jako kawały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakotaaaaaaaaaaa
wejda cos ty bronisz tej paczki podejrzana sprawa, jestes moze z tej firmy ? oj ludzie juz sie poznali na tym i takie posty nie dadza ci wiele, musicie otworzyc inny biznes hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej firmy? Przecież to ludzie ludziom te paczki robią. Nikt na tym nie zarabia. Poczytaj sobie na jakiej zasadzie się to odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze to i w tym
roku nie rozumiem niektorych... Poza tym tak szczerze mówiąc w większości są to rodziny, w których mamuśka nigdy nie pracowała tylko się rozmnażała i powodem problemów jest albo to, że bezmyślnie rozmnożyli się nad normę, nie mając pracy i mieszkania, albo, że jak facetowi coś się stało, mamuśka nie radziła sobie na rynku pracy. Nie wspomniając o tym, że większość tych rodzin ma na rękę na osobę tyle, co moi znajomi, bo jednak 300-400zł na osobę PO ODJĘCIU OPŁAT I LEKÓW to jednak sporo osób tak żyje :( Ja np. mam 1500 na rękę, mama 800, z czego idzie ok. 1000 na dom i 400-500 na leki, to tez mam się zgłosić do tej paczki? Nie wykupiłam sieciówki bo oszczędzam, gotuję sama, jak najtaniej, nie jest to super zdrowe jedzenie, ale i na ciuchy z lumpka odłożę i czasem nawet 50zł... Parę razy wydałam nawet zaledwie 230-250zł na osobę miesięcznie na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze to i w tym
Natomiast szczerze podziwiam niektórych starszych ludzi, którzy zazwyczaj mają skromne potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze to i w tym
"Jednak po odjęciu wydatków związanych z mieszkaniem (448 zł) i lekami dla chłopców (220 zł) na życie pozostaje 411 zł na osobę. Ledwie wystarcza to na żywność, problem pojawia się, gdy dochodzą inne wydatki. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze to i w tym
"Jednak po opłaceniu wszystkich rachunków (685 zł miesięcznie) rodzinie pozostaje 440 zł na osobę" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze to i w tym
"Po odliczeniu kosztów związanych z utrzymaniem mieszkania (520 zł), dochód na osobę wynosi 470 zł miesięcznie. Kwota ta nie wystarcza na zakup najpotrzebniejszych rzeczy, " chciałabym mieć 470 na osobę po opłatach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weMportol
Ktoś się powinien tym zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
przeciez to jest syf! zachcianki tych ludzi to jakies kosmetyki, perfumy, gitary i inne pierdoly! nie sadze zeby koszulka justina bibera miala komus uratowac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
"Weronika marzy o jakimś gadżecie z Justinem Bieberem (np. koszulka). Radość pani Ani sprawiłby tusz do rzęs a Karolinie perfumy. Mała Amelka cieszyłaby się z mówiącej lalki Klocki lego (Maciek), perfumy (Ola), perfumy (Natalia), rękawice bokserskie (Patryk) Pamiętnik otwierany na hasło, teleskop, telefon-zabawka, tablica korkowa- mniej więcej 1x0,5 metra " x ta akcja powinna nazywac sie zaspokoj moja zachcianke, bo mi sie nie chce zarobic, a nie szlachetna paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurtyzana Dżoana..,...,
Koszulka biebera może nie, ale ja. Mam 18lat, mieszkam z rodzicami, na rencie oboje, mam 3 rodzeństwa, nie mamy pieniedzy chce już zarabaić, Aby dostać pracę muszę mieć 3 zestawy seksownej bielizny, pas do pończoch, 2 pary butów na obcasie, kabaretki, rajstopy, pończochy, goresty, drogie perfumy. Bez tego nigdy nie dostanę pracy:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 342343242343
Kod rodziny: DOL-843-024457 Pan Adam (58 l.) samotnie mieszka od ponad 10 lat. Po likwidacji miejsca pracy nie mógł znaleźć nowego zatrudnienia z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Pozostaje bez pracy od ponad 10 lat. Wcześniej wspierała go matka. Pan Adam przez ostatnie lata jest pod opieką lekarzy specjalistów. Jednakże jego stan zdrowia nie ulega poprawie. Ciężko jest mu się poruszać z powodu chorego kręgosłupa oraz zwyrodnienia stawów. Jedynie dzięki operacji oczu może się oddać ulubionej czynności -czytaniu książek. Utrzymuje się jedynie z zasiłku (444 zł), który we wrześniu został cofnięty. Spowodowało to, że Pan Adam został bez środków na opłaty za mieszkanie (200 zł) i lekarstwa (800 zł). W chwili obecnej Pan Adam otrzymuje pomoc od pielęgniarki środowiskowej i korzysta z banku żywności. Lokal mieszkalny wymaga remontu (znajduje się w bardzo zniszczonym budynku - oficyna), a wyposażenie mieszkania jest wyeksploatowane i wymaga wymiany. Całe swoje dni spędza w jednym pokoju. Zimą ogrzewa mieszkanie starą kuchenką elektryczną, ponieważ nie ma możliwości trzymania opału (piwnica jest zdewastowana). Pan Adam najbardziej potrzebuje grzejnika elektrycznego, butów oraz ciepłej kołdry. kurczę, biedny gosc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychurych
chata za 200 zl? a gdzie taka tania mozna znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 342343242343
"Pani Joanna (36 l.) i Pan Janusz (53 l.) wychowują trójkę dzieci: Wojtka (17 l.), Pawła (14 l.) i Ewę (10 l.). Jeszcze trzy lata temu żyli normalnie. Mogli sobie pozwolić na zaciągnięcie kredytu, ponieważ było ich wtedy stać na spłatę comiesięcznej raty. Niestety to wszystko się zmieniło - Pan Janusz ciężko zachorował (stopa cukrzycowa). Diagnoza jest straszna, ponieważ wkrótce w wyniku choroby mężczyzna prawdopodobnie utraci obie nogi. Pięcioosobowa Rodzina mieszka w dwupokojowym mieszkaniu. Utrzymują się obecnie z renty Pana Janusza (2356zł), oraz niewielkiej pensji Pani Joanny (1058zł). Lekarstwa to miesięczny wydatek ok. 325zł, koszt utrzymania mieszkania - 583zł, więc dochód na jedną osobę wynosi zaledwie 501zł. Niestety sytuację pogarszają jeszcze kredyty. Zobowiązania, jakie posiadają z ubiegłych lat, pochłaniają dużą część dochodów Rodziny (miesięcznie ok. 1000zł). Rodzina najbardziej potrzebuje żywności i opatrunków dla Pana Janusza. Pani Joanna prosi również o odzież dla dzieci." ale to faktycznie juz przesada, ja mam chyba gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 342343242343
"Pani Marianna(60l.) jest osobą samotną. Pani Marianna mieszka sama, w małym jedno pokojowym mieszkaniu (poziom -1). Mieszkanie jest nie zwykle wychłodzone, Pani Marianna pali w piecu jedynie co drugi dzień. Niska emerytura w stosunku do wydatków za mieszkanie i lekarstwa, powoduje, że Pani Marianna z trudnością może zaspokoić podstawowe potrzeby. Pani Marianna utrzymuje się z emerytury (485 zł) oraz z zasiłku stałego z MOPS (68 zł) po opłaceniu rachunków (370zł.) i zakupieniu leków (80 zł), zostaje 188 zł na miesiąc. Z najważniejszych potrzebach Pani Marianna wymienia płaszcz zimowy (może być używany), żywność oraz środki czystości." mi w sumie najbardziej zal tych starych, schorowanych ludzi... Jak przezyc z takiej emerytury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz podać link do teog osta
tniego ogłoszenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd ze panstwo dopuszcza do takich sytuacji, przeciez 188 zl... to jest za malo :( nie daj boze wiekszy wydatek czy choroba i wiecej lekow trzeba kupic, to koniec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeźwo myśląca
Nikt się tym nie zainteresuje a jeśli to już będzie za późno bo tysiące ludzi nawysyła pralki. Podstawowa sprawa tekst jeśli nie możesz kupić WSZYSTKIEGO to szukaj frajerów lub wcale nic nie dawaj. Kto normalny tak pisze ? To z ich strony przecież. Druga sprawa, jak sprawdzę gdzie poszły rzeczy ? Tam nie ma danych rodzin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeźwo myśląca
może napisać do kogoś kto ma większe możliwości sprawdzenia niż my ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×