Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bes 1974

szukam z kimś mógł bym popisać o życiu

Polecane posty

Witam szukam Pani dojrzałej z którą mógł bym popisać o wszystkim i o niczym...Jestem w związku lecz bardzo samotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotność w małżeństwie? Przerabiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i tak z czystej ciekawości....jak z tym poradzić sobie.Jestem dopiero 10 lat po ślubie....mam ponad 40 lat,co będzie puzniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna się od samotności a kończy na tym że nie jesteście już w stanie znieść siebie nawzajem. Smutne ale w wielu przypadkach prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 a też jestem samotna w małżeństwie w zasadzie od samego początku - niedługo będzie 5lat. Partner pierwszy, 12lat razem. W życiu bym się nie spodziewała, że taki będzie tego finał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego akurat pani? co se myslisz? ze se znajdziesz jakas szmate na boku maloletnią jakąś 20stke i se bedziesz romansowal? chyba jakies prowo to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam odpowiem na wpis wczorajszy z godz.14;21.Mój wpis wygląda jak wygląda.Jeśli ktoś na siłę chce znalezc 2 dno to powodzenia....są ludzie którzy mają podobne problemy co ja...czasem wystarczy z kimś popisać i otworzyć się komuś obcemu...A tobie proponuje nie oceniać ...bo ciebie ocenią.Jeśli tak bardzo Cię kuje moja polszczyzna to może jakiś portal językoznawców....Nie znasz mnie,nic nie wiesz o mnie a tak łatwo piszesz że szukam "DESPERATKI"Może to tobie czegoś brak???poza poprawną polszczyzną...Miłego dnia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje wszystkim Paniom które chodz słowo napisały.Smutne to jest że życie ma tak duży pęd...że ludzie mało ze sobą rozmawiają...że nikt już nie pożycza od sąsiada szklanki cukru jak kiedyś...jeśli wszystko będziemy pakować do jednego wora to tak będzie...Dla mnie osobiście prawdziwy przyjaciel to ten co zawsze zapyta dlaczego masz smutną minę...Prawdziwych wartości nie kupimy w sklepie na wagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIona
Bes podaj maila prosze,odezwe sie do Ciebie. Pozdrawiam I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIona
Napisalam do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×