Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alutka_K

Tropikalna wyspa w Berlinie

Polecane posty

Wybieram się na tropikalną wyspę pod Berlinem: http://www.my-tropical-islands.com/info/faqs-p.htm Jeśli ktoś z was tam był, to bardzo proszę o udzielenie kilku informacji co tam wziąć, ile rzeczy, czy duże są szafki w szatniach itp. informacje. Wiem, że na stronie i nternetowej są informacje, niemniej jednak chciałabym kilku opinii od osób, które juz tam były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja
bylam,musisz wziasc tylko recznik, i kase. Mozna tam kupic jedzenie i picie.Ogolnie jest drogo, i powiem tak, mozna jechac zobaczyc, ale raz wystarczy. Ogolnie droga impreza.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz jak z ubraniem, faktycznie tak jak piszą, lepiej mieć na zmianę ubranie? napisz coś więcej, czy ubranie raczej sportowe, czy może coś elegantszego też wziąć? I czy faktycznie panuje tam bardzo wysoka temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowa77
ja też chcę tam się wybrać a mało jest informacji praktycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Tropical Islands Resort jest to kompleks wypoczynkowy zlokalizowany w Brandenburgii w Niemczech. Jest to największy kompleks handlowo-wypoczynkowy zlokalizowany wewnątrz jakiejkolwiek budowli[potrzebne źródło]. Odwiedza ją 7,000 ludzi dziennie. Jest to także największy Aquapark na świecie[potrzebne źródło] (ma 66,000 m²). Cały resort jest zlokalizowany w Briesen/Brand, gminie Halbe w powiecie Dahme-Błota. Cały hangar ma 360 metrów długości, 210 szerokości i 107 wysokości (5.5 milliona m³) i jest najwyższą halą na świecie zbudowaną bez filarów podtrzymujących[potrzebne źródło]. Hangar kosztował 78 mln. euro i został wybudowany przez Cargolifter AG. Malezyjska firma Tanjong kupiła hangar i miejsca wokół niego za 17.5 milionów euro i otworzyła kompleks rekreacyjny utworzony na modłę tropikalną. Otwarcie nastąpiło 19 listopada 2004. Można znaleźć na niej las tropikalny, plażę, prawdziwe słońce, prawdziwe palmy i kwiaty, odgłosy ptaków (ptaki nie zostały zaadaptowane ze względów higienicznych). Temperatura powietrza wynosi 25°C. Otwarte jest całą dobę przez cały rok. Ciekawostką jest jeszcze fakt, że wstęp do strefy Wellness jest dozwolony tylko w stroju Adama i Ewy.} :D Wstęp tylko w stroju Adama i Ewy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowa77
co to jest to ja wiem ,ale potrzebuje prakrycznych informacji ,jakie jedzenie, co się tam opłaca zjeść ile takie porcje kosztują i czy nie są minimalne ,czy 250 euro starczy na 4 osobową rodzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowa77
MYREVIN a ty tam byłąś ? w jakim stroju sie tam chodzi i czy jedzenie rzeczywiście jest tam tak drogie ? a można wnieśc swoje jedzenie ? i czy to prawda że są tam kilometrowe kolejki do kasy i wielki tłok na plaży ? dzieki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem, kliknij w linki, które podałem część cen za wstep i jedzenie jest tam podane. Wg zdjęć z tej strony wchodzisz ubrana jak chcesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W co się ubrać? Należy zabrać ubranie dostosowane do pory letniej (ok. 25°C temperatury powietrza), sprawdza się znakomicie w lesie tropikalnym i wiosce tropikalnej. Proszę też zabrać lekkie obuwie lub sandały! Odpowiedni strój należy też zabrać w wypadku wieczornej kolacji lub do uprawiania sportu. Stroje kąpielowe proszę nosić tylko na plaży! } :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
byłam tam, w sumie to fajnie tam jest jednak nie żadna rewelacja. w stroju kąpielowym chodziłam tam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowa77
do ja byłam a jak z tłokiem na plażach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasda
Też byłam - chodziliśmy w strojach kąpielowych cały dzień. Jedno co mogę doradzić to dwa komplety ręczników. Te, którymi się okręcaliśmy przy zmianie basenu/miejsca szybko zrobiły się mokre i potem wieczorem przy ubieraniu było kiepskawo. Za lepsze atrakcje - np. wielka zjeżdżalnia (w rurze) - polecam!!!, inne zjeżdżalnie, sauna - dodatkowo się płaci. Na rękę dostajesz specjalną opaskę a'la zegarek i to jest środek, którym rejestrujesz wydatki, a przy kasie / wyjściu płacisz. Czasami można trafić na fajne występy - my mieliśmy magika ;) więc była niezła polewka... Wprawdzie jest napisane że w niektóre miejsca powinno się wchodzić w ubraniu, a nie w strojach, ale prawdę mówiąc wcale tak nie było. Aaa i w świecie sauny - przygotuj się na saunę koedukacyjną i gołych niemców paradujących w całej krasie bez skrępowania. Byliśmy w 4 (4 dorosłe osoby) - cały dzień. Zapłaciliśmy w sumie 180 EUR, ale nie żałowaliśmy sobie za bardzo , poszaleliśmy też z jedzonkiem :) Korzystaliśmy z wszystkiego co można było. Generalnie ponoć ceny w tygodniu są niższe, czasami można trafić specjalne kupony upoważniające do zniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorowy
ja też byłem - bajer nad bajerami. A w Polsce by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowa77
dzięki za rady ale nie wiem jeszcze jednej rzeczy czy rzeczywiscie jest tam zajebisty tłok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorowy
tak jest tłok - przy kasie czekałem chyba 3 godziny , ale jaka radość jak wszedłem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowa77
JADĘ JUŻ POSTANOWIŁAM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czecho
co zabrac tam jak jade z 6 letnim malcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zabrać?na pewno ze 3 ręczniki dla każdej osoby-tam nic nie schnie, więc jak wyjdziesz z basenu, to za każdym razem jeden ręcznik z głowy..po drugie-jakiś kocyk lub materac-leżaki są drewniane-mega twarde!, po trzecie jedzenie-nie ma zadnych zakazów wnoszenia jedzenia-pic na wodę.z dzieckiem moze i fajnie,ale ja bym nie dała rady-wyspa jest fajna,ale jednak to tylko dwa wielkie baseny z mikroskopijnymi jacuzzi(2 sztuki) no i brodzik dla dzieci. nie jest źle, ale ja na przykład zmarzłam.mało światła, szwaby oszczędzają.najlepiej rano zająć sobie leżaki na dole, bo po południu jest tyle ludzi, ze wszystko pozajmowane.a na dole najjaśniej-obok barów. fajny plac zabaw dla dzieci(tzw. kulki), fajne występy (o 19.00 cały program), strefa saun byłaby super, ale niestety dużo kasy idzie-sam wstęp 12 euro,a za wszystko trzeba dopłacać-za peeling, masaż(chyba 34 euro, itd.). z dziećmi to fajnie tak na 4-5 godzin, niech polata pod grzybkami i pozjeżdża,ale dłużej to już nudno.. byłam, zobaczyłam, popływałam, było fajnie,ale więcej jjuż nie wrócę-nie ma po co. miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×